На сьогоднішній день з’явилося багато варіантів облаштування стель. І серед усього вибору натяжні стелі можуть надати фору.

Вони користуються підвищеною популярністю завдяки швидкості монтажу, відсутності великої кількості бруду та пилу в процесі робіт, великим вибором можна підібрати стиль, тип і колір натяжної стелі в залежності від загального дизайну приміщення або кімнати.

Немає меж для фантазії як замовника, так і виконавця, можна отримати оригінальний варіант, він стане родзинкою кімнати та всього приміщення. У нашій компанії «Мірор» представлено все для натяжної стелі: у нас є матеріали, інструменти. Кваліфіковані співробітники допоможуть визначитись із вибором типу, організують доставку. Ми реалізуємо лише якісний товар від провідних виробників.

Основні переваги

Основу становить тонке полотно, здатне витримувати серйозні на розтягування і розрив. З тканини можна вирізати фрагмент із складною формою. Поверхня буде рівною та акуратною, а процес облаштування займає всього кілька годин.

Натяжна конструкція дозволяє закривати всю площу стелі, виконати зонування. Він може бути однорівневим та багаторівневим. А вибір кольорів та відтінків приємно дивує. Точкове світлодіодне оформлення ефектно доповнить картину. Ми маємо все для натяжних стель будь-якого типу. Ми досконально знаємося на цій сфері, тому можемо надати безкоштовні консультації для покупців щодо вибору та монтажних робіт.

Основні переваги натяжної стелі такі:

  • оперативність монтажних робіт;
  • облаштування не передбачає мокрих процесів, тому його можна робити і після ремонту, просто щоб оновити інтер’єр;
  • не потрібно ретельно готувати поверхню основної стелі, головне – прибрати зайві елементи та штукатурку, яка може обсипатися.

Натяжні конструкції є оптимальним варіантом при оновленні як житлових, так і нежитлових приміщень, за допомогою яких можна приховати всі дефекти на основній стелі, а ось іншими способами процеси можуть зайняти занадто багато часу.

Монтується із негорючих матеріалів, тому повністю відповідає вимогам пожежної безпеки. Така стеля здатна прослужити протягом багатьох років, зберігаючи зовнішній вигляд та властивості, а якщо з’явиться бажання оновити – просто пофарбуйте в інший колір. Догляд не відрізняється складністю. Ми можемо розповісти нашим клієнтам все про натяжні стелі, допоможемо вибрати матеріали.

З яких матеріалів виготовляється

Виробляються з тканини та ПВХ. Кожен варіант має індивідуальні властивості, але обидва підходять для використання у повсякденності. Тканинні будуть дещо дорожчі, але і з полівінілхлориду моделі виглядатимуть дуже ефектно у будь-якій кімнаті.

Полотно із ПВХ ще називається плівковим. Характеризується економічністю, не боїться води, тому підходить для ванних, кухонь та інших приміщень із високою вологістю. Запобігає можливості затоплення квартири сусідами зверху. На вибір покупця пропонується великий вибір за кольором та фактурою. Добре піддається ремонту.

Тканинні виглядають дуже ефектно, постачаються у рулонах великої ширини, тому при монтажі можна легко обійтись без швів.

Натяжні конструкції дають великий простір для дизайнерської думки, чим відрізняються від інших варіантів облаштування стель. Вибрати серед достатку необхідно з урахуванням стиль інтер’єру. Необхідно визначитись, який саме тип хочете. Наші покупці можуть дізнатися все про натяжні стелі.