Обладнання для натяжних стель

Сучасні технології дозволяють виробляти та підібрати матеріали для втілення різних дизайнерських стилів. Наш магазин обладнання для натяжної стелі пропонує сертифіковані товари від найкращих виробників за доступною вартістю. Ви можете замовити комплект для натяжних стель.

Асортимент магазину

Ми пропонуємо профілі для простих та багаторівневих конструкцій. Цей матеріал є одним із найважливіших комплектуючих. Він потрібний для фіксації полотна. Закріплюється до стіни по всьому периметру кімнати.

Є якісний 3D профіль, який дозволяє одночасно здійснювати монтаж декількох натяжних полотен на різному рівні, тим самим створюється об’ємне зображення. Такий матеріал характеризується надійністю і здатністю витримувати механічні навантаження, простотою у використанні, можливе підсвічування світлодіодами.

Для монтажу стель за технологією «парячий» також представлені необхідні матеріали. Конструкція виконана таким чином, щоб між полотном і стіною був зазор для отримання конструкції, яка зависає в повітрі. Особливості такого обладнання для натяжних стель такі:

  • простота роботи навіть на криволінійних ділянках;
  • особлива форма, що дозволяє розміщувати елементи підсвічування;
  • у комплекті йде напівпрозора вставка для пропускання та пом’якшення світла.

Безщілинний профіль призначений для багаторівневих конструкцій. Для нього не потрібна основа, тому не залишається між рівнями щілин. Це обладнання для монтажу стель характеризується такими даними:

  • простота монтажу, тому процес облаштування займає небагато часу;
  • для маскування щілин немає потреби у використанні додаткових вставок;
  • виробляється із міцного алюмінію, може витримувати суттєві навантаження.

Ми можемо запропонувати інші варіанти спеціальних профілів при облаштуванні натяжних стель. До кожного клієнта гарантується індивідуальний підхід.

Що це і для чого потрібні?

Ця деталь використовується, щоб замаскувати щілини між конструкцією навісної стелі та стіною. Вона виконує як практичну, і естетичну функції. Постачаються також декоративні вироби. Ми реалізуємо лише сертифікований товар від найкращих виробників. У компанії «Мірор» можна купити обладнання для стель за оптовими цінами різних типів.

Декоративна вставка є одним із найбільш затребуваних маскувальних елементів. Вона є гнучкою стрічкою, виготовляється з пластику. Характеризується простотою встановлення та демонтажу, відмінно справляється з функцією приховування щілини в результаті монтажу.

Відмінними рисами є:

  • плавність переходу;
  • надає гарного вигляду, закінченості роботи;
  • підходить для стелі різних конструкцій.

Кольорові вставки є декоративним елементом, виготовлені з м’якого ПВХ. Виконує як естетичне, і функціональне значення. Поставляється в різній ширині, можна забарвлювати в колір натяжної стелі, буває різних типів.

Декоративні багети

Призначається цей елемент для того, щоб перекривати стики між стелями та стінами. Поставляється різною конфігурацією та товщиною. Щоб забезпечити оптимальне кріплення, приклеюється до шпалерної наклейки. Він випускається з різних матеріалів, характеризується пластичністю, здатний повторювати вигини на стінах, за його допомогою можна внести різноманітність у дизайн.

Заставні

Це спеціальні деталі для світильників, які призначаються для закріплення цих деталей на конструкції.

Обводи для труб

Є спеціальними елементами, основне призначення – обведення труб та інших елементів, що присутні у конструкції натяжних стель.

Гарпун для натяжних стель

Виготовляється з ПВХ, використовується для натягу та фіксації полотна. З його допомогою здійснюється обробка полотна. Також запобігає пропусканню вологи, підвищує стійкість до протікання. Для фіксації застосовується припаювання за допомогою струму, він подається по всьому периметру. Використання дозволяє запобігти провисанню конструкції, появі складок, підвищує стійкість до протікання.

Показано 1–48 із 162