Відображаються усі з 3 результатів

На відміну від приватних будинків, у багатоквартирних будинках не можна замуровувати в стінах труби центрального водопостачання, каналізації або зашивати їх за допомогою гіпсокартонних коробів. У деяких замовників виникає питання, як вийти із такої ситуації? Тому виникає потреба використовувати обвід труб для натяжних стель.

Естетичні функції

У процесі виконання монтажних робіт фахівці використовують обведення декоративної труби. Можна використовувати подвійну пластину, але є ймовірність, що під механічною дією вона роздвоюватиметься. У цій ситуації з’являється щілина, що, погодьтеся, не прикрашатиме кімнату.

Тому, щоб вирішити проблему, покращити вигляд використовується обведення труби для натяжної стелі. Він є самоклеючими накладками з пластику, щільно охоплює трубу і приховує нерівності, невеликі щілини, які з’являються.

Важливо розуміти, що декоративний обвід для труб поставляється не тільки різних розмірів, але й відрізняється за кольорами та відтінками, що дозволить підібрати оптимальний варіант. Якщо є бажання, його можна перефарбувати.

Легкість роботи

Декоративні кільця для труб мають таку особливість як простоту монтажу, немає необхідності в наявності спеціальних знань або навичок у людини. Після влаштування натяжної стелі здійснюється поклейка шпалер та багетів. Це може бути певною складністю, але не повинно скласти нерозв’язної проблеми, оскільки не складе особливих труднощів для будівельника або іншої людини встановити цей елемент.

Вирішити ситуацію з невеликим зазором між краєм труби та стіною можна за допомогою будівельного ножа або ножівки з полотном із невеликими зубцями.

Вибираючи декоративні накладки на труби у ванній або іншій кімнаті, зверніть увагу на обмеження діаметром.

Можна встановлювати такі кільця декількома способами. Одним із найпоширеніших є варіант, якщо охоплювати трубу навколо, а за стояком залишити розріз на плівці. У технічному плані це може виконуватись фахівцями різними способами. Це також залежить від того, яке декоративне кільце на трубу використовується. Є можливість здійснювати розріз безпосередньо за місцем встановлення, клеїться цей елемент на лицьову сторону. Також можна приклеїти на виворітний бік натяжної стелі. Визначити місце, де прикріплюватиметься, необхідно шляхом розрахунків, до уваги береться відстань до найближчої стіни, також враховується відсоток натяжки полотна.

У компанії «Мірор» можна замовити ці деталі різних типів, гарантуємо відмінну якість та доступну вартість. Вони виробляються з екологічно безпечних матеріалів, тому навіть при нагріванні, що може бути при розташуванні біля трубопроводу з гарячою водою, не виділяє шкідливих речовин. Наші співробітники допоможуть визначитися із покупкою, організують доставку по Києву та Україні.

Переваги використання

Обведення труби натяжна стеля може ефективно приховувати не лише спереду, а й за трубою, оскільки щільно прилягає до комунікації. Це особливо важливо, якщо труба не щільно прилягає до стіни, є проміжок. І навпаки, при щільному притисканні до стіни необхідно буде відсікти кут.

У нас можна придбати елементи для труб нестандартних розмірів, а також тонких колон. Вони виготовляються з матеріалів, що витримують нагрівання до підвищених температур, не плавляться і здатні прослужити протягом багатьох років, зберігаючи вигляд та властивості.

Виготовляється різних розмірів та відтінків, що дозволяє підібрати оптимальний варіант. Є можливість використовувати такого ж кольору, як і матеріал підвісної стелі або контраст на його фоні.

У нас можна замовити вироби і для труб великого діаметру, великими колонами або призначені для комунікацій, які розташовані дуже далеко від стіни. Підвісні стелі облаштовуються з розрізами, але в це місце встановлюється розділовий профіль.

Також можна використовувати з нішою для штор, він є одним із найпрактичніших. Призначається для власників квартир у старих будинках. Його перевага в тому, що не потрібно купувати дорогі гардини, знімати натяжне полотно, якщо необхідно змінити пошкоджені або застарілі труби опалення.