Відображаються усі з 27 результатів

Профілі для натяжної стелі або траверсу є найпоширенішими виробами з алюмінію, оцинкованої сталі, а іноді з пластику або кераміки, вважаються інженерною конструкцією та призначаються для з’єднання.

Поставляється профіль для натяжної стелі також і в широкому асортименті за розмірами, довжина може бути до 6 метрів, а тип перерізу визначається призначенням та розташуванням. У корпусі роблять перфоровані отвори в певному порядку. Це потрібно для монтажних робіт відповідно до експлуатаційних та функціональних вимог.

Типи профілів та їх переваги

Компанія «Мірор» пропонує купити профіль для натяжної стелі та інших потреб в широкому асортименті за типами, розмірами та особливостями застосування. Реалізуємо якісний товар різних типів. Монтажний профіль з нестандартним перетином призначається для натяжних стель та металоконструкцій, склопакетів та інших цілей, де стандартні не можуть використовуватись.

Для кожної галузі розробляється індивідуальний тип, у тому числі і за певних матеріалів. Також важливо правильно підібрати за типом матеріалу, формою перерізу, розмірами. Якщо важко з вибором, завжди можна звернутися до наших співробітників. Для покупців надаються безкоштовні консультації. До кожного клієнта лише індивідуальний підхід: ми точно розрахуємо потрібну кількість матеріалу для вирішення поставлених завдань. Якщо ви вирішили самостійно виконати роботу, підкажемо, як краще виконати монтаж.

Профіль монтажний перфорований характеризується стійкістю до дії корозії завдяки властивостям матеріалу або наявності захисного цинкового шару або легуючих компонентів, якщо виробляється зі сталі.

На даний момент такі вироби користуються підвищеним попитом, оскільки мають відмінні експлуатаційні властивості, міцність і несучу здатність. Для створення сучасних стель натяжних не обійтися без цього елемента. У наших каталогах представлені різні види, що відповідають вимогам до виготовлення тканинних та вінілових стель.

Основні вимоги

Монтажний профіль є елементом при облаштуванні каркасів, він повинен витримувати натяг полотна. Навіть за умов невеликої площі це серйозні зусилля. При деформуванні перерізу натяжка буде нерівномірною, з’являться складки, провисання. Наші фахівці допоможуть визначитися з вибором по перерізу на підставі розрахунків, щоб край міг сприймати зусилля при натяжці.

Профіль перфорований не тільки може витримувати серйозні механічні навантаження, забезпечувати надійність кріплення, але й не виділяє жодних шкідливих речовин, що є особливо важливим для житлових приміщень. Виготовляється із негорючих матеріалів, тому відповідає вимогам пожежної безпеки.

Цей виріб характеризується простотою монтажу, легкістю та надійністю фіксації, а також встановлення та демонтажу плівки, якщо необхідно виконати реставраційні роботи. Профіль використовується для створення конструкції, схованої стелею, тому він не несе дизайнерського навантаження. Але краще вибирати профіль за наявною плівкою. Це особливо стосується багаторівневих конструкцій.

Асортимент кріплень

Залежно від типу кріплення може бути кілька типів:

  • стіновий призначений для установки під чорновою стелею, кріпиться до стіни;
  • стельовий профіль для натяжної стелі передбачає наявність замку та площини для фіксації, розташовується так, щоб можна було закріпити горизонтально до бетонного або дерев’яного перекриття.

Ми пропонуємо покупцям універсальні вироби. Вони підійдуть при облаштуванні стель зі складною геометричною конструкцією.

Якщо потрібно виконати багаторівневі стелі, буде важко обійтися без кутового профілю. Він є дві частини: до однієї кріпиться полотно горизонтально, а інша потрібна для вертикального кріплення та натяжки.

Алюмінієві профілі характеризуються високим запасом міцності, вони надійні та довговічні, тому можуть використовуватись для кріплення масивного полотна. Служатимуть багато років.

Пластикові з’явилися пізніше, але їхнє використання довело доцільність при облаштуванні натяжних стель. З ними легко працювати, їхня вартість нижча, добре гнуться, тому підійдуть для оригінального дизайну, складних конструкцій.

Співробітники компанії «Мірор» допоможуть з вибором залежно від масштабу робіт, обсягу та ваги конструкції, розрахують необхідну кількість. Гарантуємо відмінну якість та доступну вартість, а також широкий вибір. Організуємо доставку по Києву та іншим містам України.