Відображаються усі з 32 результатів

Обладнання, інструменти

Натяжні стелі виділяються серед інших типів гладкою поверхнею, блиском, але можуть бути матовими, однотонними або з малюнками. Для облаштування потрібні деякі комплектуючі для натяжних стель. При правильному виконанні роботи створюється ефект ідеально рівної поверхні, а за бажання можна виконати багаторівневу конструкцію.

Кваліфіковані майстри здатні зробити справжній шедевр за бажанням замовника. На перший погляд, робота бригади фахівців вражає простотою, якщо вони мають усі необхідні комплектуючі для натяжних стель.

В асортименті компанії “Мірор” є все, що потрібно для облаштування конструкцій за доступною вартістю. Кваліфіковані спеціалісти допоможуть визначитися з вибором, організують доставку замовлення по Києву та іншим містам України. У нас є верстат ТВЧ для натяжних стель, а також інструменти та витратні матеріали для втілення будь-якого задуму клієнта.

Що потрібно для роботи

У процесі роботи будуть потрібні наступні комплектуючі для натяжних стель:

  • плівка;
  • скотч;
  • елементи кріплення;
  • дюбеля;
  • саморізи;
  • спеціальний клей.

У процесі роботи необхідно буде обладнання для натяжних стель та інструменти. Співробітники компанії із задоволенням проконсультують клієнтів та підберуть найкраще, організують доставку та підкажуть, як користуватися.

Наші співробітники допоможуть підібрати необхідні витратні матеріали та обладнання для натяжної стелі, в залежності від побажань замовника та фінансових можливостей.

Вибір полотнища

Залежно від матеріалу, що використовується для виробництва, можуть бути з тканини, безшовні, а також з плівки ПВХ. Другий варіант передбачає попередню підготовку, розкрий відповідно вимірів та з урахуванням конфігурації кімнати. Підготовка та розкрій полотна здійснюється на спеціальному обладнанні, по краях розташовується спеціальна гнучка пластина, яка називається гарпуном. До стін закріплюється за допомогою спеціального профілю із пластику або алюмінію. Відстань при монтажі від перекриття відповідно до попередньої розмітки не повинна бути меншою за 3 см. У нас можна замовити необхідне для розкрою обладнання, гарпуни та плівку ПВХ. Запобігти випадковому зачепленню електропроводу дозволить обстеження зони кріплення за допомогою металодетектора.

Необхідно забезпечити надійність кріплення профілю до стіни, оскільки в майбутньому він піддаватиметься серйозним механічним навантаженням – натягу. Ми надаємо відповідні кріпильні комплектуючі для натяжних стель у вигляді саморізів і дюбелів, а також розрахуємо потрібну кількість (залежно від розмірів кімнати та матеріалу стіни).

Для свердління отворів, а їх буде багато, використовується свердло, тому на якості свердлів та перфоратора краще не економити, щоб інструменти для монтажу натяжної стелі не підвели у найвідповідальніший момент.

Довжина рейки профілю повинна становити приблизно 3-4 метри, якщо стіни коротші, її потрібно буде відпиляти з використанням маятникової пилки. При цьому кут повинен дорівнювати половині прилеглого до сторони, яку відміряли. Якщо ж стіна довша, тоді потрібно стикувати рейки між собою, шматок інший потрібно запиляти під прямим кутом, стики обов’язково проклеюються.

Підбираємо багет

Ми пропонуємо клієнтам кріпильний профіль за способом кріплення стельовий або стіновий, також можна застосовувати універсальний, він відмінно підійде для стельового перекриття, а також на стіну.

Стінові відрізняються за матеріалом, з якого виробляються, вагою, а також типом кріплення. Роздільний профіль потрібний для монтажу стелі при великій площі, щоб з’єднати кілька полотен.

Рекомендуємо використовувати алюмінієвий багет: його потрібно закріплювати по всьому периметру приміщення за допомогою дюбелів (крок становить 10 см). Коли прогріли плівку, вона стає більш еластичною і за допомогою гарпуна прикріплюється в профілі. Щілина, що утворилася, необхідно закрити, для цього підберемо декоративну планку.

Коли полотно викроїли, знадобляться спеціальні речовини для промивання, ми також підкажемо, які саме, а потім упаковується в теплоізолюючу плівку, оскільки матеріал є чутливим до температурних перепадів. У нас можна замовити глянцеву, сатинову, матову плівку.

Підсилювальне кільце

При виборі підсилювального кільця для освітлювального приладу слід звертати увагу на матеріал, краще використовувати прозорі та міцні. Зовнішній діаметр повинен відповідати чашці люстри, а внутрішній діаметр не повинен заважати проходженню гака освітлювального пристрою. Кільце потрібно за попередньою розміткою добре приклеїти до плівки.