Ми поговоримо про те, як встановити натяжні стелі, що знадобиться у процесі робіт, підготовчий етап, а також сам процес. Розповімо лише той мінімум, який буде цікавим для тих, хто раніше ніколи не робив такої роботи.

Як замовити?

Коли виконано демонтаж, остаточно звели контури стін, ви вже знаєте, що геометрія стелі не змінюватиметься, можна звертатися за допомогою до фахівця. Він розповість, як буде здійснюватись установка натяжної стелі у вашому випадку, ми ж розглянемо загальні питання, що потрібно буде використовувати в роботі, допоможемо з вибором кольору та озвучимо вартість послуги.

Завчасно звернутися за допомогою до майстрів – це вигідно, оскільки ціни постійно зростають, а ви таким чином зможете домовитись та зафіксувати вартість послуг. Якщо замовляєте заздалегідь, то отримайте консультацію фахівців компанії «Мірор», як підготувати стіни, а також інші необхідні заходи, зможете замовити необхідні матеріали, інструменти та обладнання, які будуть потрібні для встановлення натяжних стель, а це також є економією, оскільки ціни на матеріали також не стоять дома.

На якому етапі проходитиме безпосереднє облаштування нової стелі?

Тут може бути кілька варіантів, установка стелі натяжного може бути або до поклейки шпалер або в два прийоми (це означає, що профіль накручується до, а планку натягують вже після).

Коли краще розпочинати роботу до того, як поклеять нові шпалери? Це краще робити, якщо кімната виконана в класичному стилі, по периметру є плінтуси. У такому разі краще спочатку натягнути стелю, а потім вже приступати до поклейки та фарбування багетів, оскільки в такій ситуації інакше зробити просто не вдасться.

У яких випадках найкраще встановлення стелі натяжної після шпалер? Це здебільшого ситуацій, що зумовлено тим, що стик шпалер і конструкції не закривається, а цього не повинно бути. Тому спочатку необхідно виконати обробну роботу, а потім тільки робити нову стелю.

Монтажні роботи у два етапи характеризуються тим, що на першій стадії накручуються профілі, розпилюють матеріали. А після поклеювання шпалер виконується розтяжка полотна, це чистовий процес. Такий варіант підійде для кількох типів приміщень, якщо стик стелі та стіна не прикрашатимуться багетами.

Підготовчі роботи

Передбачає підготовку стін, монтаж короба із гіпсокартону, розведення проводів. При підготовці стін не виконується нічого особливого, вони оштукатурюються, наноситься шпаклівка, можливо поклейка. Якщо монтажні роботи здійснюються у ванній, краще не докладати плитку до верху, а залишити кілька сантиметрів – сюди прикручуватиметься профіль. Так вийде видимий стик стелі та плитки, але вона не просвердлюватиметься, а це зменшить вартість натяжних стель з установкою.

Гіпсокартонний короб особливо не зміцнюється за умови дотримання технологічних вимог.

Інженерні комунікації та дроти добре закріплюються до базової стелі, щоб у майбутньому вони не впали на натяжну. Електропроводу краще не розводити вздовж стін під стелею, оскільки тут у майбутньому кріпиться профіль, тому доведеться опускати рівень конструкції.

Базова стеля бажано ґрунтувати, усунути можливі деталі, оскільки з часом вони можуть падати.

Якщо монтажні роботи не в новій квартирі, є меблі, краще винести те, що можливо. Вона не постраждає, але може забруднитись. Що винести не виходить – залиште у центрі кімнати, накрийте плівкою. Конструкція закріплюється вздовж стінок, тому майстрам потрібно залишити тут прохід.

Процес встановлення

Працівники вже заздалегідь підготували коробку з натяжною стелею за попередньо виконаними вимірами, вона вже має бути огорнутою, заготовлені інструменти.

Профіль закріплюється до стін з кроком 10 см. Після закріплення конструкції приступають безпосередньо до монтажу стелі. Температура в приміщенні буде досить високою, що пов’язано з необхідністю розігріву плівки, для надання їй потрібної еластичності, але це не вплине на предмети, залишені в кімнаті.

Коли плівку натягнули по всьому периметру, приступають до облаштування освітлювальних приладів, решіток вентиляції та інших елементів безпосередньо в стелю в попередньо підготовлені місця. Вони закріплюються не до плівки, а дерев’яних заставних, тому тримаються добре. Після цього виконується завершальне прибирання.

У нашій компанії “Мірор” можна замовити все, що потрібно для монтажу підвісних стель. Пропонуємо лише якісні сертифіковані товари на вигідних для покупця умовах, організуємо доставку по Києву та Україні.