Показано 1–48 із 99

Залежно від форми термокільце для натяжної стелі може бути круглим, квадратним, також виготовляються універсальні для будь-яких розмірів. У компанії «Мірор» представлені вироби різних типів, є необхідні елементи для облаштування підсвічування. Допоможемо визначитися з вибором, гарантуємо відмінну якість та доступну вартість. У каталозі ви зможете вибрати будь-які платформи для натяжних стель.

Що таке платформа під люстру?

Ці елементи мають певні особливості, їх основними функціями є утримання ламп і підвісів, розсіювання надлишкового тепла.

У процесі роботи джерела світла неминуче виділяється теплова енергія, що впливає поверхню стелі. Тому концентрацію тепла потрібно зробити мінімальною, у цьому допоможе платформа під світильник натяжна стеля. Вона здатна поглинути тепло, запобігти деформації полотна і є підсилюючим елементом у місці, де встановлюється освітлювальний прилад.

Платформа для натяжної стелі має компактні розміри, випускається із термостійкого пластику, має просту конструкцію. Процес монтажу не повинен становити складнощів.

Платформа під люстру натяжна стеля має дискову форму, може бути квадратна або у вигляді хрестовини. Як і пластикова, може бути з підвісом із оцинкованої сталі. Дископодібна йде з бортиком для зменшення видимості знизу, є отвори, щоб кріпити за допомогою шурупів. Процес встановлення передбачає наявність спеціальної платформи. В даному випадку будуть потрібні пластикові кільця, вони підійдуть для стандартних світильників.

Навіщо потрібні платформи?

Платформа для люстри натяжних стель обов’язково має бути при облаштуванні конструкцій, якщо заплановано встановлення приладів освітлення. Термокільця призначаються для наступних цілей:

  • для захисту вінілової плівки від перегріву;
  • як армуючий елемент полотна, запобігають механічним ушкодженням при натягу;
  • як декор для отвору покращують його вигляд.

Потрібно встановлювати освітлювальні пристрої такої потужності, яка не буде більш рекомендованою для певного типу стелі.

Характеристика та види

Платформи для натяжної стелі можуть бути різних розмірів залежно від отвору. Можуть бути габаритними чи універсальними. Перший варіант відрізняється незмінним діаметром, може бути різним, підбирають залежно від точки освітлення. Універсальні призначаються для приладів діаметр яких становить від 50 до 150 мм.

Не завжди можна використовувати платформу у формі диска, вони можуть бути і в інших випадках.

Найфункціональніші платформи для світильників для натяжних стель вважаються прозорими, оскільки вони не виділяються на загальному тлі. Також можна підбирати і під колір стелі чи контрастні. Випускаються із термостійкого пластику, цей матеріал витримує механічні пошкодження.

Вироби відрізняються габаритною стабільністю, можуть витримувати протягом тривалого часу циклічні температурні зміни. У процесі нагрівання не виділяють шкідливі речовини, тому підходять для експлуатації в житловому приміщенні. Це удароміцні вироби, що відрізняються механічною жорсткістю. Платформа для світильника виготовляється з матеріалу, який не проводить електрику, тому є діелектриком.

Ми пропонуємо покупцям міцні та універсальні вироби. Вони виконані у циліндричній або квадратній формі. Для закріплення потрібно просто вирізати зайві кільця.

Якщо бажаєте придбати якісні термокільця та платформи, звертайтесь до нашої компанії «Мірор». В асортименті представлені сертифіковані вироби за невисокою вартістю, що відрізняються якістю виконання. Ми зацікавлені у постачанні відмінного товару, оскільки цінуємо свою репутацію. Організуємо доставку по Києву та іншим містам України. Не тільки допоможемо вибрати товар, а й проконсультуємо з питань монтажу. Для клієнтів передбачено безкоштовні консультації. Ви також можете замовити у нас і інші комплектуючі для облаштування натяжних і підвісних стель.