Відображаються усі з 3 результатів

У процесі облаштування повітрообмінної системи потрібно не тільки прокласти вентиляційні канали, але й встановити елементи, призначені для розсіювання повітряних потоків та захисту від потрапляння сторонніх предметів. Для цієї мети використовується вентиляційна решітка. Вона дозволяє правильно розповсюджувати по приміщенню кисень, а також покращує вид канальних шахт, що виходять у кімнати чи фасад приміщення.

Що таке решітка вентиляційна?

Припливно-витяжна вентиляція передбачає наявність цього елемента як для житлового, так і для нежитлового приміщення. Вона є конструкційним завершенням системи, а також здійснює запобіжну функцію, що дозволяє контролювати потоки повітря.

Компанія «Мірор» пропонує решітки вентиляційні від вітчизняних та зарубіжних виробників за невисокою вартістю. Наші фахівці допоможуть підібрати оптимальний варіант, організують доставку по Києву та Україні. Реалізуємо лише сертифіковані вироби, виготовлені з екологічно безпечних матеріалів, тому підходять для монтажу не лише у нежитлових приміщеннях, а й у квартирах та приватних будинках.

Як влаштовані решітки вентиляції

Стандартно цей елемент складається з кількох деталей:

 • фасадна частина;
 • сітка усередині для функцій фільтрування;
 • корпус.

Решітка вентиляційна металева регульованого типу є складнішим виробом. Усередині неї є рухливі жалюзі, що дозволяє задавати потік повітря, відмінно справляється з завданнями по розподілу повітряних мас по приміщенню.

Вентиляційні грати зі зворотним клапаном та спеціальною шторкою для спрямування повітря тільки в одному напрямку. Це дозволяє виключити можливість зворотної тяги.

Ці вироби класифікуються за кількома параметрами. Але основний поділ такий:

 • за місцем встановлення;
 • по призначенню;
 • діляться і за базовою конструкцією;
 • за матеріалом для виробництва;
 • за формою;
 • по розміру;
 • способу встановлення;
 • додаткові можливості.

Кожен пункт має важливе значення та дозволяє створювати у приміщенні комфортні умови для перебування людей та тварин.

Вентиляційні решітки за місцем установки можуть розташовуватися на стінах, стелі, на підлозі, дверях і т.д. Настінні та стельові характеризуються невеликими розмірами та вагою, також виконують і декоративну функцію. Пристрої, призначені для установки, зовні мають механічну міцність і стійкість до атмосферних впливів.

Підлогові організовують подачу повітря знизу у приміщенні. Відрізняються підвищеною міцністю та зносостійкістю. Добре переносять навантаження та зовнішній тиск.

Дверні решітки для вентиляції дозволяють організувати циркуляцію повітря, запобігти протягам. Вибір формою визначається особистими уподобаннями користувача.

Фронтальні встановлюються на мансардах або горищах, характеризуються широким окантуванням і дозволяють налагодити повітрообмін вгорі приміщення.

Цокольні монтуються у підвалах та запобігають попаданню дрібних тварин через повітровідведення. Дизайн таких виробів не має важливого значення, головне це міцність і стійкість до вологості.

Особливості конструкції

Серед покупців користується попитом звичайні ґрати на вентиляцію, без різних прикрас. Стандартна конфігурація, відсутність рухомих частин роблять такі вироби надійними та довговічними.

Регульовані конструкції виробляються з рухомими ребрами та жалюзі. Дозволяють запобігти попаданню в приміщення сторонніх предметів, регулювати повітряні потоки за бажанням користувача.

Інерційні облаштовуються рухомими ламелями. Вони можуть самостійно відкривати та закривати заслінки при зміні швидкості повітря.

Зі зворотним клапаном встановлюється на кухнях, ваннах і санвузлах. Якщо вентиляційна система не активна, конструкція запобігає проникненню всередину невеликих предметів.

Моделі щілинного типу використовуються, щоб рівномірно розподілити кисень за умов великих приміщень. Їх монтаж не складе труднощів завдяки невеликим розмірам.

Декоративні також є елементи декору приміщення. Підбираються відповідно до дизайну кімнати.

У нашому каталозі представлені якісні варіанти, які не тільки чудово виконують свої безпосередні завдання щодо організації вентиляційного процесу у приміщенні, але й можуть доповнити загальний дизайн. Якщо виникають складнощі з вибором, ми залюбки допоможемо визначитися. Для клієнтів надаються безкоштовні консультації з питань встановлення, експлуатації та обслуговування. Пропонуємо лише сертифікований товар, який відповідає вимогам нормативно-технічної документації.