Відображаються усі з 4 результатів

Одним із оптимальних варіантів для того, щоб приховати зазор між стелею та стіною, є декоративна вставка для натяжної стелі. Вона може використовуватися кілька разів у різних випадках.

Яка декоративна вставка для натяжних стель?

Для виготовлення такого виробу використовують різні матеріали. Головне призначення виробу – приховати проміжок, що з’явився.

На даний момент будівельна галузь пропонує широкий вибір за типами.

Виготовляється з таких матеріалів:

  • з ниток, що утворюють канат;
  • дерев’яні;
  • гумові;
  • пластикові;
  • із пінопласту.

Наша компанія «Мірор» пропонує декор для натяжної стелі різних видів за доступною вартістю. Наші співробітники допоможуть визначитися з вибором в залежності від типу стелі, матеріалів. Рекомендуємо вибирати з урахуванням матеріалу, з якого виробляється, а також приміщення, де виконується ремонт. В наявності є вироби в різних кольорах та відтінках, тому зможете зробити ідеальний вибір. Ми можемо рекомендувати купити декоративну вставку для натяжної стелі непомітну або яка виділятиме стелю.

Декоративна заглушка для натяжної стелі виготовляється в широкому асортименті, а ми можемо допомогти з вибором. Іноді можна використовувати кілька видів. Їх відмінності полягають у відтінку та розмірах. Якщо вона призначається як заглушка, то залежно від сфери застосування можливо різних форм.

Мають такі особливості:

  • можна добре усунути нерівності, це відмінний варіант, щоб приховати між поверхнями проміжок після облаштування натяжної стелі, а також стикувати кілька матеріалів;
  • декоративний багет для натяжної стелі може відрізнятись за способами використання, стрічки годяться для багаторазового застосування, а плінтус лише раз;
  • матеріал, із якого випускається, визначає майбутнє використання.

Чим можна приховати стельовий кут

Ці елементи можуть відрізнятися як за технологією виробництва, так і способом монтажу. Так пристінні куточки та стрічки випускаються Г-подібною формою. Шнури та стрічки немає необхідності обрізати, досить просто зігнути в кутах, а потім приклеїти. Стельові плінтуси можуть стикуватися. Щоб з’єднувати карнизи, потрібно скористатися стулом або замовити спеціальні куточки.

Процес монтажу

Декоративна вставка натяжної стелі вмонтовується вже на фінальному етапі. Залежно від виду вставки, що використовується, визначаються особливості монтажних робіт.

Є деякі правила, якими встановлюються ці елементи. Щоб декоративні натяжні стелі служили якнайдовше і гармонійно поєднувалися з дизайном, рекомендуємо їх враховувати.

Маскувальна стрічка закріплюється без клею, якщо хочете в майбутньому знову використовувати її після демонтажу. Конструкція матеріалів виконана так, щоб процес монтажу не створював складнощів, навіть якщо людина не має серйозних будівельних навичок, тому можна зробити самому.

Заглушки із пластику потрібно встановити у щілину багетів, де фіксується гарпун, вони можуть прикривати більше простору. Для кріплення карнизів на стіні найкраще підійде клейовий склад, але в майбутньому їх не зняти, не пошкодивши цілісність.

Стельовий шнур із ниток потрібно вдавлювати без гострих предметів, працювати потрібно лише руками, без інструментів.

Декоративна вставка для натяжної стелі – це будь-який виріб, що використовується, щоб закривати зазор. У нас завжди є достатньо товару за вигідною для покупця ціною.