Способи доставки:

• “Самовивіз”
• Доставка “Нова Пошта”
• Доставка “УкрПошта”
• Доставка “АвтоЛюкс”
• Доставка “Делівері”

Способи оплати:

• Оплата на банківську картку
• Накладений платіж
• Розрахунковий рахунок
• Готівкою

Наша компанія «Мірор» не тільки реалізує сертифіковані матеріали та інструменти для стель, але й пропонує замовити доставку. Ми працюємо по Києву та всій Україні. Перш ніж організувати підвезення замовлення, ми здійснюємо наступне:

  • вибираємо маршрут, яким піде вантаж — це залежить від регіону, відстані;
  • організували найшвидшу службу доставки, з її допомогою можна доставити товар клієнту у найкоротші терміни;
  • також можна забрати товар самовивозом.

Надаємо клієнту різні варіанти співпраці у питанні доставки.

Самовивіз

Цей варіант передбачає самостійне отримання замовником товару в інтернет-магазині, офісі компанії, на складі або пункті видачі. Наші фахівці проконсультують, як це відбувається.

Безкоштовна доставка

Така послуга має попит серед наших покупців. Вона передбачає безоплатне підвезення до клієнта товару за умови покупки на певну суму. Безкоштовна швидка доставка показує серйозність нашої компанії, спрямовану на надання комфортних умов співпраці. Це можливість виділитись серед конкурентів, оскільки далеко не всі компанії, що реалізують товари для стель, готові запропонувати покупцям таку послугу.

Яким чином здійснюється процедура, розкажуть наші консультанти, оскільки все індивідуальне і залежить від різних факторів.

Фіксована вартість доставки

Наша служба доставки працює і у цьому напрямку. Цей варіант надає практично такі ж можливості, що безкоштовна. Замовник попередньо обізнаний, яка вартість пересилки. Йому немає необхідності вникати у всі тонкощі, оскільки фахівці компанії «Мірор» візьмуть на себе всі організаційні питання, клієнту необхідно лише визначитися із замовленням, кількістю товару. Але й у цьому ми допоможемо надаючи безкоштовні консультації.

Доставка в залежності від маси вантажу

У деяких випадках виникає потреба організувати підвезення вантажу і внести в критерії вартості послуги вагу замовлення. Ми можемо здійснити найшвидшу доставку товарів для стель по Україні саме таким способом. Ціна визначатиметься залежно від того, скільки важитиме вантаж. Наприклад, якщо вага посилки становить 100 кг, то ви зможете прорахувати скільки доведеться заплатити за доставку, виходячи з тарифів кур’єрської служби.

Але насамперед наші клієнти мають визначитися, наскільки їм вигідно вибрати саме такий варіант. Він можливий у тому випадку, якщо інші варіанти що неспроможні застосовуватися.

Розрахунок доставки виходячи з відстані та ваги

У деяких випадках виникає потреба виконати підвезення вантажу саме за таким тарифом. Він передбачає як масу посилки, а й відстань, яку його треба доставити.

Залежно від вартості посилки

Такий варіант передбачає, що вартість залежить від того, який саме товар замовляє покупець, його ціни. Особливостями такої доставки швидкою буде те, що вартість варіюється, виходячи від того, наскільки цінним є вантаж. Це означає, що кожен раз ціна посилки не може бути однаковою навіть за ідентичності ваги та відстані підвезення.

Але такий варіант зручний тим, що при необхідності внести у вартість замовлення критерій оцінки доставки кожної товарної позиції.

Розрахунок вартості доставки за кількістю

Такий варіант є непоганим, якщо ви замовляєте велику кількість позицій, оскільки від цього визначається підсумкова ціна послуги доставки.