Мрієте про розумного інтер’єрі, який би змінювався разом з вашим настроєм? Компанія MIRROR знає, як втілити це в реальність!

Зустрічайте інноваційну технологію дизайну натяжних стель Double vision (Даблвіжін). Це унікальне досягнення прогресу, про який поки мало хто знає, але мріють буквально все.

Детальніше про технологію

Double vision дає можливість оформити дизайн стелі або стіни в двох варіаціях: класичної та вечірньої, клубної, святковою. Одним натисканням кнопки ваша кімната зможе перетворюватися до невпізнанності. Як за помахом чарівної палички класична їдальня зможе перетворитися в розкішний диско-клуб. Одне з популярних дизайнерських рішень – денний дизайн у вигляді неба з хмарами і сонцем, який ввечері змінюється на місяць із зірками. І таких варіантів безліч!

Тепер ви можете підлаштувати інтер’єр під свій настрій, просто натиснувши кнопку. Дивуйте своїх гостей незвичайними метаморфозами в вітальні! Досить сперечатися з дружиною про дизайн стелі або стін в спальні – адже можна вибрати обидва вподобаних варіанти! Технологія ДаблВіжін допоможе створити інтер’єр, який ніколи вам не набридне. Навіщо вибирати один варіант оформлення, якщо їх може бути як мінімум два, а то і більше? більше ніяких обмежень! Замовте натяжні стелі Double vision (Даблвіжін) від досвідченої компанії Mirror – і будете завжди в тренді!