Внутрішнє оздоблення храму – досить тонка і копітка робота. Ікони, розпису, фрески – все це забирає досить багато часу і зусиль, відтягує момент відкриття церкви.

Особливо складно дається декор стелі – потрібно запросити художників, які могли б зробити роботи на висоті, нанести лики святих, хмари та інші майстерні малюнки. На щастя, сьогодні є досить простий спосіб – встановити натяжні стелі для храму. Зображення наноситься на полотно методом фотодруку, під склепінням монтується каркас, на який потім натягується плівка.

Писані натяжні стелі – в чому плюси?

Використання натяжних конструкцій в наші дні є гідною альтернативою художнього розпису стін. Багато священнослужителів скептично ставляться до цього методу декору приміщення всередині божественної обителі, і абсолютно даремно. Адже всі сучасні технології, що дозволяють полегшити ремонт, так чи інакше постають перед нами згори, отже, не варто ігнорувати ці дари небес. Натяжні стелі для церкви дають нам безліч переваг:

  • Можна зробити будь-яку конструкцію – імітувати круглі зводи, створити стелю в кілька рівнів
  • Кількість «брудних» робіт значно скорочується – не потрібно оштукатурювання, побілка, фарбування
  • Всі монтажні роботи можна провести одним днем
  • На плівку наноситься фотодрук з приголомшливою реалістичністю і деталізацією
  • Вартість натяжних конструкцій обходиться дешевше, ніж робота художника

Перше, що кидається в очі при вигляді такого стелі – це бездоганна якість виконання малюнка. Тепер божественні лики ще більше вражають прихожан! А доповнивши полотно спеціальною підсвіткою у вигляді LED стрічки або окремих світлодіодів, можна підсилити ефект і надати службі особливо чарівну атмосферу.

Де замовити стелю для храму?

Можливості, які дають розписні полотна в плані декору церкви, воістину безмежні. Але найголовніше при цьому – використовувати бездоганне якісне полотно і надійну технологію монтажу, адже подібні діяння не терплять компромісів. Саме тому краще віддати перевагу продукції компанії Mirror. Ми – найдосвідченіший виробник на території України. У нас можна замовити добротні полотна з реалістичною фотодруком і професійною установкою за вигідною ціною.