Ппри ремонтних роботах, наприклад, таких, як монтаж, не обійтися без моментального клею, який здатний з’єднувати смуги ПВХ плівки за безшовною технологією. Із засобів цієї категорії всім добре знайомий Cosmofen СА 12, однак останнім часом ціна його на вітчизняному ринку стала абсолютно невиправданою.

Але в компанії MIRROR вміють долати труднощі, ми довго працювали над цим питанням і зараз готові запропонувати новий винахід – якісний клей для ПВХ нашого власного виробництва! Це надійний склад, що має вдосконалену формулу порівняно з Космофеном та доступну ціну.

Сфера застосування клею MIRROR

Спеціалісти нашої компанії розробили два варіанти виконання клею. Перший має високу в’язкість, він чудово впорається зі склеюванням різноманітних виробів із щільного ПВХ, вінілу, гуми. Цей склад оптимально підійде для монтажу пластикових вікон, оскільки міцно склеює їх із алюмінієвим профілем. Другий клей СА 12 MIRROR характеризується середньою в’язкістю, тому відмінно впорається з плівками ПВХ та іншими подібними матеріалами. Фахівець має можливість самостійно вибрати склад потрібної йому густини.

Характеристики клею СА 12 від Міруа

Даний засіб розроблено з урахуванням високих сучасних вимог до клейових складів, які використовуються для монтажних та ремонтних робіт. Це швидко твердне речовина, що забезпечує високу міцність склеювання. Він сохне практично за 10-20 секунд і не залишає слідів на поверхні ПВХ плівки. У результаті утворюється міцне з’єднання, яке відрізняється високою довговічністю. При використанні даного складу не потрібно додатково обробляти поверхню розчинниками та іншими речовинами. Крім того в застиглому вигляді клей для ПВХ плівки від MIRROR абсолютно не сприйнятливий до дії вологості, високих температур та ультрафіолетових променів.

Переваги нашого клею для ПВХ

Дана речовина має широку сферу застосування і має безліч незаперечних переваг:

  • Можливість вибрати відповідну в’язкість
  • Надійність склеювання
  • Швидкість застигання
  • Стійкість до зовнішніх впливів
  • Доступна ціна

Наш клей для плівки ПВХ не тільки нічим не поступається знаменитому Cosmofen СА 12, але навіть перевершує його за багатьма параметрами. Це і міцність, і зручність роботи, наявність двох складів різної густоти. Цей склад є найкращою пропозицією щодо поєднання ціни та якості серед аналогічних товарів на українському ринку.

Кому підійде цей клей?

Продукт розрахований в основному на використання майстрами з встановлення стель. Варто зазначити, що монтажники компанії MIRROR використовують у своїй роботі саме його. Крім цього клей підходить для здійснення різних ремонтних робіт, склеювання дрібних деталей та пористих поверхонь.

У користуванні клей СА 12 від Міруа надзвичайно простий. Він випускається в невеликому флаконі об’ємом 20 мл, що має зручний дозатор і щільну гвинтову кришку. Відміряти речовину легко, використовуючи крапельний наконечник – це дозволяє правильно відміряти потрібну кількість, не видавивши зайвого. Поверхня, на яку наноситься засіб, не повинна бути мокрою або містити частинки пилу. Після нанесення достатньо лише щільно з’єднати поверхні, що склеюються, і почекати близько 20 секунд. Таким чином, при мінімумі зусиль ви отримуєте максимальну надійність та швидкість склеювання за цілком адекватну вартість.