Навчання

Наше навчання
гарантує легкий старт

Співпраця

Великий вибір
та лояльні ціни

Комплектуючі

Якісні
матеріали

Натяжні стелі зараз на піку популярності і з кожним роком темп розвитку дивує. Якщо ви хочете спробувати себе в будівельному бізнесі і знаєте все про будівельно-оздоблювальні матеріали, тоді використовуйте цей шанс і вступайте в команду. Натяжні стелі для дилерів – чудова фінансова перспектива, тому її реалізацію та монтаж можна сміливо розпочинати з нашою компанією. Вибираючи нас, ви можете бути впевнені у надійності та якості натяжних стель, виготовлених з полотна нашого виробництва та високому професіоналізмі наших майстрів.

Будучи виробником натяжних стель, ми постійно працюємо над розширенням дилерської мережі та запрошуємо всіх бажаючих до співпраці. Із задоволенням відповімо на всі питання та запропонуємо хороші умови співпраці щодо реалізації продукції нашого виробництва.

Ми працюємо вже багато років, вчимо, розповідаємо та показуємо, як «вижити» в такому конкурентному середовищі. Наша організація регулярно проводить навчання для нових дилерів у кілька етапів:

Знайомство з дилером, надання повної інформації про компанію, виробництво та монтаж натяжних стель.

Теоретичне заняття, на якому ви будете максимально ознайомлені з технологією виробництва натяжних стель (буде надано інструкцію як правильно проводити замір натяжної стелі, розміщувати шви на полотні тощо)

Практичне заняття установки натяжної стелі, на якому дилер не просто спостерігає, а й бере участь у монтажі стелі, люстри або точкових світильників.

Налагоджено тісне співробітництво з дилерами з усієї країни, адже наша компанія зацікавлена ​​у довгостроковому та взаємовигідному партнерстві. Ми цінуємо кожного дилера і раді допомогти, починаючи з вимірів до установки натяжної стелі.

Своїх дилерів ми забезпечуємо необхідними інформаційними матеріалами:

  • каталогом ПВХ-плівок;
  • інструкцією проведення вимірів;
  • інструкцією з монтажу натяжної стелі та освітлювальних приладів;
  • технічної документації та переліку необхідних документів.

Завжди раді обговорити умови вигідної співпраці. Як виробник, ми гарантуємо доступну ціну полотен для натяжних стель, високу якість і виконання замовлення в короткі терміни. Для отримання більш детальної інформації зв’яжіться з нами.

Контакти

Київська обл. Броварський р-н, 07455,
c. Княжичі вул. Слави 25А

(050) 355 73 83

(050) 440 99 38

(050) 357 76 31

(050) 440 72 60

office@mirror.ua