1

Подбор

Выберите решение,
которое вам подходит

Подробнее

2

Замеры

Качественный замер – половина успеха!

Подробнее

3

Заказ

Заказ сделать просто – позвоните нам

Подробнее

4

Изготовление

Узнайте о процессе изготовления: ОТ и ДО

Подробнее

5

Установка

Мы работаем –
вы отдыхаете!

Подробнее

6

Оплата

Просто деньги
за мечту!

Подробнее

Натяжні стелі – це стильний та вишуканий елемент інтер’єру приміщення. Їх виробництво вже налагоджений процес, що відповідає всім модним дизайнерським тенденціям. Натяжні стелі відкривають нові можливості для вираження вашої творчої індивідуальності та створення унікального дизайну. Використання матеріалу, що створює ідеально рівну поверхню, є незамінним для створення максимального комфорту та затишку в будь-якому приміщенні.

Широкий спектр текстур та кольорів дозволяє створювати різноманітні дизайнерські рішення. Матові поверхні використовуються для створення ділового образу приватних інтер’єрів або будівель вищої ланки, сатинові поверхні надають затишку та теплоту, лаковані та напівпрозорі поверхні використовуються для візуального розширення приміщення, а металева основа надає стильним інтер’єрам виразнішого вигляду. Монтаж стель провадиться з використанням високоякісних професійних інструментів та сучасного обладнання, що забезпечує високий рівень якості.

Натяжні стелі мають безліч переваг:

  • Швидке встановлення. Якщо стеля встановлюється у стандартній прямокутній кімнаті, монтаж триватиме не більше 3 годин.
  • Натяжні стелі дуже добре утримують вологу, тому, якщо сталася проблема із затопленням, просто викличте спеціаліста, який видалить вологу та поверне вашій стелі первісний вигляд.
  • Монтаж наших стель здійснюється висококваліфікованими фахівцями з використанням високоякісних матеріалів, тому шви на полотні не видно.
  • Ці стелі не вимагають спеціального догляду, їх достатньо мити раз на півроку спеціальним засобом із використанням вологої м’якої тканини.

Натяжні стелі для клієнтів нашої компанії не тільки красиві на вигляд, але й функціональні: з їх допомогою ви можете сховати в стелі труби комунікацій та опалення, вони пожежобезпечні, прості в експлуатації, забезпечують звуко- та теплоізоляцію, встановлюються за кілька годин, довговічні та здатні прослужити вам близько 30 років! Ми можемо запропонувати вам ідеальну натяжну стелю, яка не тільки прикрасить ваш будинок, але й створить неймовірно затишну, теплу атмосферу і стане оригінальним акцентом у вашому інтер’єрі.