При плануванні ремонту, людині рекомендується ознайомитися з більш сучасним і цікавим варіантів стельового перекриття: натяжними стелями компанії Mirror. Ми виробляємо якісні стельові конструкції, доставляємо її до будинку або офісу клієнта, а також проводимо негайний монтаж.

Установка займає небагато часу – в залежності від складності та обсягів роботи, установка триває від 2 до 4 годин, у виняткових випадках – кілька днів. Установка підвісної стелі є відмінним рішенням для міських будинків і квартир, а також для офісів, торгових і розважальних закладів, фітнес-центрів та інших місць приватного і громадського призначення. Конструкції дозволяють візуально збільшити кімнату, захищають її від затоплення сусідами зверху, від скупчення пилу і бруду, а також від шуму нагорі. Установка проходить швидко і не залишає після себе пилу і бруду, як це завжди буває під час ремонту основних конструкцій.

Вартість установки

Компанія Mirror пропонує не тільки продаж готових, але і їх негайну установку відразу після доставки. Замовити установку натяжної стелі можна відразу під час оформлення загального замовлення в режимі онлайн або по телефону. Ціна залежить від декількох факторів, до яких, в першу чергу, відносяться:

  1. Складність роботи. Якщо на стелі присутні нерівності або додаткові елементи, які можуть утруднити установку, це в якійсь мірі вплине не тільки на тривалість, а й на вартість. Фахівці нашої компанії здатні впоратися з роботою будь-якого рівня складності, тому ніякі дефекти не позначаться на підвісної конструкції.
  2. Розміри. Чим більше оброблювана площа, тим більше часу і сил необхідно затратити працівникам для повноцінної установки. У свою чергу, це позначиться на остаточну ціну.

Якщо клієнт вирішив встановлювати натяжна стеля, це краще проводити вже після того, як основні косметичні процедури були завершені, включаючи поклейку шпалер. В цьому випадку, кінцевий результат буде виглядати більш престижно і акуратно. Всупереч усталеній традиції, коли ремонт – це перший етап в ремонтних роботах, установка полотен є завершальною ступінню ремонту.

Іноді встановлюються зверху на гіпсокартонну основу. В цьому випадку, спершу ставиться спеціальний профіль, на який пізніше кріпляться гіпсокартонні листи, а вже на них потім відбувається натяжка полотна. Вартість установки такого типу дорожча, оскільки більш процес монтажу складніший. На ціну також впливають нюанси, що виникають в процесі роботи.