На даний момент у багатьох будинках все частіше можна зустріти натяжні стелі. Вони користуються величезною популярністю з огляду на простоту їх монтажу, універсальність та великий вибір. Нерідко люди, які мають поверхневе розуміння, гадають, що це звичайна ПВХ плівка.

Особливості та характеристика

Такий матеріал використовується вже багато століть. Багаті люди прикрашали їм стіни та стелі своїх будинків. Із сучасним способом монтажу він не має нічого спільного, оскільки кардинально відрізнявся за типом кріплення на поверхні. Нинішній матеріал може кріпитися таким чином, що кріпильних деталей не видно.

На даний момент тканинні стелі виготовляються з якісних та надійних матеріалів, здатних витримувати вплив часом, механічні навантаження. Від багатьох інших матеріалів відрізняє здатність служити навіть за умов низьких температур, не втрачаючи експлуатаційних особливостей. Тому можна використовувати навіть у приміщеннях, де є проблеми із опаленням. Особливістю є також відсутність глянсової поверхні.

Які бувають типи матеріалу

Щоб правильно вибрати матеріал, потрібно розібратися в асортименті. Цей спосіб обробки в сучасному розумінні з’явився нещодавно, тому як такого поділу за типами поки що не існує. Може класифікуватись хіба що за розмірами рулонів. Тканинні натяжні стелі виготовляються в широкому асортименті за розмірами, а за дизайном тут можна реалізувати все так, як захоче покупець.

Сучасні виробники пропонують широкий асортимент товару за розмірами, матеріалами та іншими особливостями. Тканини швидко монтуються та здатні до довговічної експлуатації.

Перед замовленням потрібно максимально точно знати розміри приміщення, ретельно проведіть виміри. Щоб визначитись з оптимальною кількістю матеріалу, до отриманого результату потрібно додати приблизно 10 см з кожного боку. Це потрібно, щоб у майбутньому, коли будуть проводитися монтажні роботи, не виникло проблем через маленьку ширину.

Тканинна натяжна стеля також відрізняється за способом монтажу. Поділяється на кілька типів залежно від типу кріплення. Якщо використовується клиновий варіант, передбачається проштовхування матеріалу у щілини багетів. Профіль потрібно вибирати максимально міцний, краще якщо він буде з якісного пластику. Також продумайте, щоб передбачити місце для декору, він дозволить приховати елементи кріплення. Після проштовхування полотна в отвір, конструкція замикається так, щоби надійно закріпити, а тканина з часом не висовувалася назад.

Якщо говорити простими словами, матеріал проштовхується за допомогою спеціальних інструментів. Вислизання назад не допускає особлива конструкція кріпильних деталей. Насправді робота досить складна і потребує знань, як це робиться і відповідного досвіду.

Метод «прищіпка» найпоширеніший варіант кріплення. Він дозволяє отримати ідеальне прилягання до поверхні, не потрібно додаткової обробки.

Компанія «Мірор» займається реалізацією високоякісних матеріалів. Вас приємно здивує асортимент та доступна ціна тканинної натяжної стелі.

У чому переваги?

Стелі з тканини мають заслужений попит: вони все частіше зустрічаються в будинках не тільки багатих людей, а й звичайних громадян, які цінують практичність і красу. Це зумовлено їх перевагами:

 • матеріал є повністю нешкідливим для здоров’я людей та свійських тварин, не виділяє шкідливих речовин навіть за підвищеної температури;
 • стійкість до температурних перепадів;
 • може служити тривалий час за низьких і підвищених температур;
 • міцність, стійкість до серйозних механічних навантажень, ударів, що відрізняється від плівок ПВХ;
 • довговічність експлуатації, що обумовлено особливою конструкцією та плетінням забезпечує відмінну звукоізоляцію кімнати;
 • натяжні стелі з тканини легко монтуються, на відміну від інших матеріалів — з роботою можна впоратися навіть за день, без пилу і бруду;
 • це цілком безпечний матеріал;
 • не горять;
 • фотодрук — чудова можливість отримати оригінальне зображення на стелі, але вартість тканинної натяжної стелі буде вищою;
 • оскільки можна робити вироби великою шириною, це дозволить виконати монтаж без швів;
 • пилевідштовхувальні особливості;
 • можливість перефарбувати у майбутньому;
 • теплоізоляційні якості;
 • простота у догляді, особливо якщо приховати захисним лаком.
 • Це новинка на сучасному ринку ремонту та будівництва. Але завдяки своїм особливостям та перевагам перед деякими іншими вони все частіше використовуються дизайнерами для обробки будь-якої кімнати, вибравши відповідний дизайн.

Як правильно встановити

Установка матеріалу нескладна:

 • потрібно зробити відступ від стелі, щоб прикріпити багет. Це потрібно робити на достатній відстані, щоби не порушувати циркуляцію;
 • спеціальні кріпильні елементи дозволяють надійно закріпити тканину та запобігти вислизанню, а також провисання у майбутньому;
 • після затискання по периметру потрібно встановити елементи декору – вони приховують деталі кріплення;
 • встановлення освітлювальних приладів.

Ті люди, які використовують цей матеріал, високо оцінюють натяжні стелі стелі завдяки якості, красивій зовнішності та дизайну. Можна підібрати тканину з будь-яким забарвленням та малюнком, що подобається дизайнерам, оскільки можна втілити різні задуми. З іншого боку, підтримується оптимальна циркуляція повітряних мас. Навіть через багато років експлуатації зберігається зовнішній вигляд та властивості. А якщо захочете новації — завжди можна пофарбувати в інший колір.

У нас можна купити стелі за порівняно невисокою ціною. Реалізуємо лише сертифікований товар. Співробітники компанії «Мірор» допоможуть зробити вибір, підкажуть, як правильно виконати монтажні роботи та зробити виміри.