Сучасний дизайн інтер’єрів пропонує безліч цікавих новинок. Одним з них є стеля, що парить. Назва походить від виду цієї технології, створюється ілюзія, що стеля не стосується стін, ніби ширяє в повітрі.

Цей ефект можна отримати завдяки використанню спеціального профілю під час облаштування натяжних стель. Він дозволяє легко розміщувати світлодіодні лампи по периметру. Це ніша лише кілька сантиметрів.

Скільки можуть коштувати стелі, що парять?

При розрахунку вартості звичайної натяжної стелі до уваги береться певна площа плівки, а також її ціна, плюс профіль, додаткові кути, світильники та послуги майстра.

А при розрахунку ціни на стелі, що парять, до уваги береться перша частина, але ось профіль буде коштувати трохи дорожче. Також до цього необхідно додати світлодіодні стрічки (ціна залежить від кольору). Також додається ціна блоків живлення. При виборі кольорових світлодіодних стрічок потрібно бути готовим до того, що в результаті ширяють натяжні стелі вийдуть дорожче, оскільки потрібен буде ще пульт, щоб регулювати кольори та силу свічення. Ці фактори необхідно враховувати на початок робіт.

Наша компанія “Мірор” пропонує все необхідне для облаштування натяжних стель. Реалізуємо якісний товар за доступною вартістю, допоможемо визначитись із вибором, надаємо безкоштовні консультації для клієнтів.

Переваги продукції

Стеля з підсвічуванням характеризується певними перевагами:

  • можливо виконати роботу всього за 1 день, чого не можна отримати при використанні інших технологій;
  • оригінальність, яка досягається завдяки можливості отримати різні кольори, за бажанням власника будинку можна перемикати на різні відтінки в залежності від настрою та бажання. Це ефектно доповнить інтер’єр та дозволить виділитися серед своїх друзів та родичів;
  • фактура може бути матовою або глянсовою, що є незаперечною перевагою;
    можливо зробити індивідуальну картинку за допомогою фотодруку, зображення підсвічуватиметься по контуру, що створить неповторне відчуття;
  • унікальне рішення у вигляді переходу зі стелі на стіну, яке дозволить отримати стелю, що парить, з гіпсокартону – це шикарне рішення для кімнати.

Сучасні технології дозволять створювати ефект прихованого підсвічування, оскільки джерело світла сховане від наших очей.

Особливості монтажних робіт

Прямий профіль створюється таким же шляхом, що і звичайна натяжна стеля. По всьому периметру кімнати потрібно прикрутити профіль із металу, куди потім вставляється плівка. Відмінною особливістю є форма для такої конструкції. Новий профіль також необхідно закріпити до стіни, але не впритул, а потрібно залишити деяку відстань. Відстань від стелі до конструкції становить кілька сантиметрів. У коробі з гіпсокартону немає необхідності робити виступи для пристроїв, що підсвічують. Світлодіодна стрічка приклеюється безпосередньо до профілю, до якого закріплюється натяжна стеля. Потрібно використовувати тільки гіпсокартонний короб і виведення дротів на стелі, щоб підключити підсвічування.

За таким же принципом прикріплюється і до стіни, в результаті виходить відстань майже 2 см, в нього проникатиме світло. Людина не бачить освітлювальних приладів, оскільки вони знаходяться в поглибленні, помітне лише світіння. У просвіт і необхідно прикріпити стрічку, що підсвічує – вона повинна проходити як через весь периметр, так і за певною стіною за бажанням власника. Таким чином виходить профіль стеля, що парить, він не буде торкатися до стіни, а коли включаємо стін, складається враження, що він просто ширяє в повітрі.

Підготовчі роботи

Що ж потрібно зробити заздалегідь, щоб встановити конструкцію? Якщо ми говоримо про звичайну стелю, потрібні тільки стіни, вони повинні бути обклеєними або пофарбованими, щоб фахівець міг вивести провід, де розташовуватиметься освітлювальний прилад.

Але, коли потрібно зробити профіль для натяжних стель або електрику, власнику необхідно буде вивести провід, щоб підключити підсвічування, оскільки освітлювальні прилади повинні включатися окремо від решти системи освітлення. Решта підготовки від власника або інших фахівців не потрібна.

Провід можна виводити в будь-якому кутку, але якщо підсвічування проходитиме не по всьому периметру, тоді вивести необхідно в певному місці, де воно розташовуватиметься.

Підсилювачі, блоки живлення, їх тип та розмір спеціаліст підбирає самостійно. Наші співробітники допоможуть із цим визначитися, проконсультуємо, який краще у вашому випадку. Замовники, як правило, самостійно цим не займаються лише після попередньої консультації з виконавцем робіт.

Для постійного доступу до блоку живлення їх необхідно буде розмістити в шторній ніші, в отворі для точкових світильників, на стелі (якщо це можливо в конкретному випадку) все це вирішується індивідуально вже на місці. Як правило, блоки заховані безпосередньо за натяжною стелею, це можливо завдяки їх компактним розмірам. До базової стелі можна прикрутити трансформатори, що їх добре приховує плівка.

Стрічки освітлення прикріплюються до металевого профілю, матеріал дозволяє це зробити.

Можна змінити колір підсвічування!

Для цього не потрібно робити особливих зусиль, просто на пульті керування підсвічуванням виберіть бажаний режим. Також є зміна яскравості світіння. При мінімальному освітленні може бути нічником у дитячій кімнаті або створити у спальні романтичну атмосферу. При максимальному це буде розсіяне освітлення.

Натяжна стеля не можна отримати просто при використанні звичайного гіпсокартону, оскільки по краях ніша настільки рівна і вузька, що зробити її шпателем просто не вийде.

При зміні кольору змінюється інтер’єр. Функція зміни пропонує кілька варіантів, можна навіть встановити миготіння, що, напевно, сподобається любителям влаштувати вдома дискотеку. А всі необхідні матеріали для стильного облаштування стель ви можете придбати у нашій компанії!