Глянцеві натяжні стелі: естетика та практичність в одному рішенні

У нашу країну навісні конструкції для стель перекочували з Європи. Європейські дизайнерські тенденції завжди тяжіли до підвищеного комфорту та краси. Спочатку конструктив використовувався торговими залами. На габаритній площі за умов великої кількості електроприладів зручніше протягувати проводку та інші комунікаційні вузли через стелю. Труби, що стирчать і проводи, не найкраща декорація приміщення.

За допомогою натяжних конструкцій із ПВХ можна легко приховати інженерні комунікації, нерівності та дефекти будь-якого типу. Тому натяжні стелі швидко здобули популярність серед торгових приміщень. Далі успішне рішення стали використовувати і в житловому секторі. Сьогодні практично жодна студійна квартира не обходитися без натяжного полотна. Особливе місце в асортименті конструкцій займають натяжні глянцеві стелі.

Особливості глянсових стель

Основна функція підвісної конструкції – декоративне оформлення та приховування дефектів поверхні. Незважаючи на однозначність призначення, кожен вид полотна має свої особливості.

Білу глянцеву натяжну стелю вибирають для зорового збільшення площі. Здатність дзеркати оточення візуально збільшує квадратуру приміщення. Це особливо актуально для невеликих квартир, де на обмеженому просторі необхідно створити стильний інтер’єр.

Як матеріал для поверхні використовують плівку ПВХ зі спеціальним покриттям, яке забезпечує дзеркальний ефект. Завдяки унікальній поверхні кімната з білою глянцевою стелею краще освітлюється. За рахунок відображення світла збільшується загальний обсяг площі та посилюється насиченість фрагментів оформлення.

Ще одна відмінна риса глянсової поверхні – посилення різкості та контрастності. Цей прийом часто використовується у кінематографі. Коли потрібно посилити насиченість кольорів, наприклад, на вулиці, асфальт поливають водою. Таким чином, мокра поверхня частково відображає світло і покращує контрастність навколишніх предметів. Ось чому в кімнаті з глянсовою, білою поверхнею кольори сприймаються більш насичено та колоритно.

Додатковим плюсом можна назвати вбудовані системи освітлення. На глянцевій фактурі світло виглядатиме особливо ефектно. Випромінювання світла посилює дзеркальна поверхня, і кімната наповнюється спеціальним, вишуканим комфортом.

Плюси глянсового натяжного полотна

Сучасні дизайнери давно навчилися використовувати ламіновану поверхню як підсилювач освітлення. Варто зазначити, що, крім білого кольору, існує безліч інших відтінків, включаючи чорні або повнокольорові зображення. На плівку можна нанести будь-який макет за допомогою фотодруку. Крім широких можливостей в оформленні, натяжні стелі глянсові мають ряд переваг:

  1. “Ефект дзеркала”. Глянець підсилює та відображає денне світло. Таким чином, невеликій кімнаті можна візуально додати обсяг.
  2. Широкий асортимент кольорових рішень. Виробники пропонують величезний асортимент кольорів. Навіть якщо вам не підійде запропонований варіант, можна замовити полотно з індивідуальним дизайном.
  3. Тривалий термін експлуатації. Конструкція із ПВХ може прослужити десятки років. Цей факт давно перевірено часом. При належному догляді поверхня не втратить товарного вигляду протягом багатьох років служби.
  4. Стійкість до дії до ультрафіолету. Плівка не вигоряє з часом і не псується від надлишку УФ-випромінювання.
  5. Можливість нанести повнокольорове зображення якістю фотодруку. Інтер’єрний друк дозволяє надрукувати макет як 1440 дпі, цього більш ніж достатньо, щоб створити супер-реалістичний малюнок з максимальною деталізацією.
  6. Висока стійкість до підвищеної вологості. Завдяки цьому на поверхні не утворюється цвіль та грибки.
  7. Дзеркальна фактура чудово поєднується з більшістю дизайнерських стилів. Особливо ефектно глянець виглядає в стилі мінімалізму та в інтер’єрах з перевагою натуральних та легких матеріалів.

Незважаючи на синтетичну основу матеріалу, натяжна стеля біла глянець відмінно впишеться в будь-який інтер’єр. Відбивна здатність посилює освітленість, покращує контрастність і перетворює простір.

Який колір вибрати?

На даний момент виробники пропонують понад 300 відтінків полотен. У будь-якому випадку до вибору колірного рішення потрібно поставитися уважно. Основне правило інтеграції об’єктів у різних кольорах – мінімізація конфліктів. Іноді можна застосовувати контрастні композиції, але найчастіше гармонійне поєднання кращий варіант. Тому білий молочний колір залишається найпопулярнішим.

При грамотному поєднанні з освітлювальними приладами інші теплі тони також візуально збільшують площу. Блакитний, бірюзовий, салатовий, світло-сірий, бежевий кольори відмінно підійдуть до шпалер у теплих відтінках.

Темні тони особливо популярні у нестандартних інтер’єрах. Чорна і сіра глянсова стеля актуальні в нічних клубах, ресторанах або розважальних закладах із незвичним, креативним дизайном. Вбудовані елементи світла та чорна лакована поверхня надають особливого шарму закладу. Іноді бічні стіни із геометричними абстракціями спеціально доповнюють темним глянцевим полотном. Ефект дзеркала зорово подовжує проекції фігур та підкреслює оригінальність заданого дизайнерського стилю.

Де придбати глянцеву натяжну стелю з поверхнею, що відбиває?

При виборі матеріалів та виконавця для монтажу не варто керуватися лише ціною. Обов’язково варто вимагати сертифікати якості у продавця та запитати про гарантію. Компанія «Мірор» – один з перших гравців на ринку підвісних стельових конструкцій у Києві. На сайті представлений найбільший асортимент сучасних полотен. У каталозі компанії можна вибрати будь-які типи конструкцій з полотном із ПВХ або тканини. За будь-якого варіанта фахівці проведуть виміри, проконсультують про особливості монтажу і допоможуть вибрати відповідний товар.