Для покращення виду приміщення багаторівнева стеля є оптимальним варіантом, що надає хороший потенціал, якщо порівнювати з однорівневими аналогами. Оскільки з’являється можливість варіювати у колірній гамі. Також можна поєднувати різну фактуру та матеріали, регулювати висоту.

Що таке багаторівневі натяжні стелі?

Вже за назвою можна зрозуміти, що в цій конструкції присутні кілька рівнів. Така стеля може поєднувати гіпсокартон та натяжні полотна, що дозволяє закривати вертикальні площини та рівні. Часто може бути частиною горизонтальних поверхонь. Щоб досягти максимального естетичного ефекту рівні можна зробити різними кольорами, виділити малюнками, фактурою. Досить поширений спосіб використання матових та глянцевих полотен.

Натяжні дворівневі стелі поєднують у собі всі переваги звичайної однорівневої конструкції:

 1. відмінна естетична виразність, а нашому випадку можна стверджувати, що вона величезна;
 2. гарні звукоізоляційні якості;
 3. теплоізоляційні можливості;
 4. легкість декорування комунікацій;
 5. надійний захист від затоплень зверху, але якщо один з рівнів є натяжною стелею, а в ньому відсутня гіпсокартон;
 6. немає необхідності вирівнювати основну стелю;
 7. тривалий термін служби.

Це далеко не всі переваги, які надає натяжна дворівнева стеля. Також можливість полегшити зонування простору, можна створити цікаве висвітлення.

Особливості виробництва багаторівневих стель

Багаторівневі стелі із гіпсокартону є цікавим дизайнерським способом покращити вигляд приміщення. При майстерному підході можна радикально змінити сприйняття інтер’єру. Але тут важливе значення має вправне виробництво. Іншими словами, важливо знайти хороших фахівців, які зможуть втілити у життя будь-які задуми клієнта. Потрібно досягти не тільки виразності, а й зробити все на практиці. Оскільки такі є складним завданням.

Натяжні стелі дворівневі можна зробити і власними силами. Головне мати бажання, знати, що потрібно робити, а також необхідні матеріали. У компанії «Мірор» можна замовити все, що потрібно для роботи. Наші співробітники допоможуть визначитися із покупкою. Ми реалізуємо лише якісний товар за доступною вартістю.

Головне – це розібратися, як улаштовані. Популярна обробка може мати різний вигляд, але схожий принцип.

Які можуть бути складності у роботі

Багато фахівців використовують принцип кріплення «гарпун». Його переваги в тому, що в порівнянні з іншими він є більш легким і простим, тому з ним може впоратися людина без досвіду у такій справі. Також потрібно ретельно зробити виміри, щоб замовити полотно, яке буде відповідних розмірів.

Якщо вирішили облаштувати натяжну стелю багаторівневу, необхідно мати деякі навички, без них обійтися складно. Зайва самовпевненість може лише зашкодити справі, зіпсувати матеріал. Це можливо при надмірно розігрітому полотні або ненавмисно зачепите матеріал. Це може призвести до того, що потрібно замовляти нове покриття, а вартість робіт обійдеться більшою, ніж планувалося спочатку.

Звичайно, кожен хоче отримати оригінальний результат. Тому можна зробити багаторівневу стелю з підсвічуванням. Освітлювальні елементи необхідно монтувати в останню чергу, але розведення потрібно зробити до того, як приступите до гіпсокартонних робіт і натягу плівки. Оптимальним варіантом будуть низьковольтні світлодіодні лампи. Вони характеризуються тим, що блок живлення сильно нагрівається, тому краще встановити там, де є хороша вентиляція.

Процес монтажу

Процедура передбачає кілька етапів. На попередньому необхідно виконати чорнову обробку стелі, що передбачає видалення всіх пластів штукатурки, яка відшаровується. І тому використовуються спеціальні інструменти. Та штукатурка, яка добре тримається, може залишатися. Потім виконується ґрунтовка, навіть якщо в приміщенні вологість невисока, оскільки всередині конструкції практично немає вентиляції.

 1. Першим ярусом буде полотно, а по периметру облаштовуємо короб із гіпсокартону. Під нього ховатимуться освітлювальні прилади. Короб повинен бути на кілька сантиметрів нижчим, ніж перекриття. Для рівності можна використовувати лазерний рівень.
 2. По отриманій лінії кріпиться профіль, крок становить не більше 30 см. Оскільки натяжні зазнають великого горизонтального навантаження, тому крок у них менший.
 3. Кордон короба розмічається від центру кімнати. Закріплюємо по лінії профіль, крок такий самий. Не слід зневірятися, якщо позначка нижнього ярусу буде кривою. Кордон другого ярусу зміщується углиб кімнати.
 4. Тепер робимо кріплення вертикальних стійок із внутрішньої сторони, горизонтальні планки. Для цієї мети чудово підійде профіль CD. Планки потрібно з’єднувати за допомогою шурупів. Тепер наш короб уже готовий. Якщо стелі мають нижчий рівень, для надання жорсткості можна зробити додаткові укоси, для цього підійде цей профіль.
 5. Тепер приступаємо до розведення електропроводів для встановлення світильників на майбутній стелі. Для освітлювальних приладів необхідно зробити спеціальні майданчики.

У результаті каркас зашивається листами гіпсокартону, краї необхідно закріплювати однією профілі. Поверхня ґрунтується, а потім усуваємо нерівності шпаклівкою. На шви клеїмо бандажну плівку з паперу. Робимо повторну ґрунтовку, вона повинна бути тонкою. Потім втретє ґрунтуємо.

Виготовляємо отвори для світильників, фарбуємо поверхню фарбою. Закріплюємо натяжне полотно. Будьте обережними, щоб не пошкодити матеріал. Спочатку потрібно закріпити профіль із внутрішньої сторони короба.

Придбати якісні стелі ви можете у нашій компанії за вигідною вартістю! Чи не відкладайте покупку на потім, замовляйте вже зараз!