Послуги

Глянцеві стелі

отличное сочетание традиций оформления с помощью современных материалов

від 190 грн/м2

Детальніше…

Сатинові стелі

отличное сочетание традиций оформления с помощью современных материалов

від 190 грн/м2

Детальніше…

Матові стелі

отличное сочетание традиций оформления с помощью современных материалов

від 190 грн/м2

Детальніше…

Тканинні натяжні стелі

отличное сочетание традиций оформления с помощью современных материалов

від 350 грн/м2

Детальніше…

Багаторівневі натяжні стелі

отличное сочетание традиций оформления с помощью современных материалов

від 350 грн/м2

Детальніше…

Французькі натяжні стелі

отличное сочетание традиций оформления с помощью современных материалов

від 350 грн/м2

Детальніше…

Натяжні стелі для ванної кімнати

отличное сочетание традиций оформления с помощью современных материалов

від 350 грн/м2

Детальніше…

Натяжні стелі для кухні

отличное сочетание традиций оформления с помощью современных материалов

від 350 грн/м2

Детальніше…

Безшовні натяжні стелі

отличное сочетание традиций оформления с помощью современных материалов

від 350 грн/м2

Детальніше…

Приклади робіт

Товари нашого виробництва

Часто задавані питання

Чи буде запах від стелі?

Запах з’являється після нагрівання полотна газовою гарматою під температурою 70*С. Після кількох годин хорошого провітрювання запах повністю піде.

Стеля з часом не розтягнеться?

Натяжна стеля не втрачає своєї форми та кольору протягом багатьох років. Конструкція натяжної стелі може витримати 100 кг. води на м2

Натяжна стеля шкідлива для дітей?

Зовсім немає. ПВХ полотно пройшло гігієнічну перевірку та має сертифікат, що допускає його використання.

Що входить до сервісного обслуговування?

У сервісне обслуговування входить безкоштовний злив води, безкоштовний ремонт пошкоджень стелі, які не вимагають заміни ПВХ полотна.

Скільки коштує натяжна стеля?

Тест

Замовлення на прорахунок стелі платне?

Тест

Чи можна встановити стелю самостійно?

тест

Натяжні стелі оптом:

Сьогодні купують натяжні стелі оптом та в роздріб. Тому відповідь на запитання «чи варто їх встановлювати?» може бути лише один «однозначно, так!». Насамперед, вони надають краси та затишку будь-якому приміщенню. Наступний плюс – це можливість вибору з величезного розсипу дизайнерських варіантів. Ну а оскільки ви вже на сайті «Mirror», відкривається ще одна можливість – замовити натяжні стелі від виробника оптом, що дозволить значно заощадити.

На цьому переваги не закінчуються. Ціна стелі буде дешевшою мінімум утричі, якщо порівнювати з гіпсокартоном. Плюс швидкість монтажу у кілька разів швидше. Але головне – це простота догляду та термін експлуатації щонайменше 10 років. Але про все по порядку.

Особливості виробництва та монтажу

У нашому інтернет-магазині можна знайти матеріал для натяжних стель оптом, який відповідає всім європейським стандартам. Процес виробництва та монтажу досить складний, тому фахівці повинні мати відповідні навички для точного вибору товщини плівки або тканини.
Будь-який прорахунок призведе до неможливості отримання ідеально рівної поверхні при натягуванні полотна на каркас. При правильно виконаних діях майстрів стеля здаватиметься не просто рівною, але твердою.

Цікава інформація! Переконатись у професіоналізмі наших фахівців досить просто – нижче представлені коментарі задоволених клієнтів, які вже замовили їхні послуги та змогли на власному досвіді оцінити професіоналізм виконання робіт.

Професіоналізм фахівців компанії «Mirror» дозволяє не лише реалізувати натяжні стелі оптом в Україні, але також виготовляти та встановлювати системи будь-якої складності на різній висоті.

Вірний вибір для дому чи квартири

Фахівці «МІРУА» виконають замовлення у стислий термін, але рекомендувати будь-який з варіантів неможливо. Ми реалізуємо підвісні стелі оптом у різні міста України та гарантуємо якість незалежно від виду та ціни. При цьому на питання про вибір вам краще відповісти самостійно. Причина тут лише одна: «Про смаки не сперечаються, є тисяча думок», як співав Володимир Висоцький. При цьому з професійної точки зору кілька порад надамо:

 1. Якщо у приміщенні багато різних кольорів та відтінків, краще зупинити вибір на білому кольорі. Це надасть кімнаті свіжості.
 2. Виникли складності у виборі кольору в тон шпалер? Знову на допомогу прийде білий універсальний варіант.
 3. Для вертикального розширення простору добре підходять глянсові варіанти. Їх обирають для невеликих кімнат.
 4. Матові види не мають такого багатого колірного діапазону вибору, як глянсові, тому можна комбінувати ці два варіанти для отримання більш вишуканого ефекту.

У нас можна купити натяжні стелі тканини оптом будь-якого виду. Але яким краще зупинити вибір? Тут потрібно враховувати технічні умови використання: у приміщеннях з великою вологістю (ванна та кухня) плівкові матеріали є кращими, оскільки не вбирають вологу і добре витримують різкі перепади температурних показників.

Тканина дихає, тому таку натяжну стелю оптом можна взяти відразу для дитячої кімнати та спальні. Також варто пам’ятати про особливості сучасного дизайну: глянець підходить для трендового дизайну з відображенням елементів інтер’єру, а матовий – це класичний варіант, який приносить домашній затишок і аристократичність в приміщення.

Види натяжних стель

Побічно ця тема вже була порушена, оскільки вище згадувалося щонайменше два види: глянсові та матові. Але ми пропонуємо не тільки полотна, але також комплектуючі стелі оптом. Тому слід згадати про всі види з їх особливостями:

  1. Глянцеві (вони ж лакові). Підійдуть для збільшення простору.
  2. Матові. Прекрасно миються та відштовхують пил завдяки шорсткій поверхні.
  3. Металік. З назви зрозуміло, що вони мають характерний металевий блиск.

Сатін. Матовий варіант, але не має шорсткості.

 • Фотодрук. За допомогою широкоформатного принтера виготовляється будь-яке зображення за бажанням клієнта.

 

Цікава інформація! Найчастіше питання – це можливість натягнути полотно на балконі. Без проблем. Якщо йдеться про приміщення, яке опалюється, можливий будь-який варіант. За відсутності опалення на балконі краще вибрати тканеві варіанти.

Стеля опт: Зоряне небо

Заснути під мерехтливе світло таких загадкових і далеких зірок. Хіба є щось романтичне? Шлях навіть мова йде про штучні небесні світила. Нічне небо з яскравими зірками завжди манило до себе закоханих. Сучасні технології дозволили зробити його у спальні.

Раніше вираз «усю ніч дивився в стелю» був синонімом безсоння. Сьогодні воно кардинально змінилося, оскільки можна купити оптом полотна для стель, що імітують сузір’я Всесвіту, Чумацький шлях або точкові зірки. Одним словом, можлива реалізація будь-яких фантазій.

Підвісні стелі оптом: фотодрук

Згаданий під пунктом 5 вигляд варто розглянути докладніше. На ринку найчастіше саме це полотно для натяжної стелі оптом реалізується найактивніше, оскільки дозволяє втілити будь-які фантазії клієнта. Але досвід наших дизайнерів говорить про те, що багато хто, отримавши простір для фантазії, не може вирішити, чого дійсно хоче. У зв’язку з цим пропонуємо кілька варіантів:

 1. Дитяча. Тут все просто. Відмінний варіант – це зображення улюбленого мультяшних персонажів або героїв коміксів. Можна зобразити кадр із мультфільму або кінофільму залежно від уподобань та віку дитини.
 2. Гостина. Оскільки чоловіки рідко звертають увагу на подібні дрібниці, як візерунок на стелі, кермо влади беруть у свої руки жінки. Охоронниці затишку та домашнього вогнища віддають перевагу зображенням квітів, ангелів, амурів та пастельних тонів.
 3. Ванна. Звичайно, краще зобразити глибини світового океану з його флорою та фауною. Приймати ванну, споглядаючи подібну красу, приємніше подвійно.
 4. Кухня. Краще віддати перевагу тематичним малюнкам. Але можна не гальмувати на звичайному зображенні овочів, фруктів або готових страв, а зобразити покрокове приготування улюбленого десерту або напою.
 5. Офіс. Здається, що діловий кабінет – це не місце для подібних рішень. Але це не так. Чому б не оформити замовлення на підвісну стелю оптом у корпоративних кольорах? Це підвищить статус компанії в очах ділових партнерів.

Цікава інформація! Багато хто хвилюється через запах після встановлення стелі. При хорошому провітрюванні він не відчуватиметься вже за кілька годин. Причина виникнення – це нагрівання матеріалу під час монтажу.

Переваги цього виду матеріалів

Натяжні стелі оптом вже кілька сезонів продаються у величезних кількостях, і, здається, не втратять позицій ще довгий час. Причин тому безліч. Нижче лише основні з них:

 1. Політ фантазії нічим не обмежений. Ми пропонуємо безліч колірних відтінків та фактур. Вже згадувалися варіанти «Зоряне небо» та фотодрук. Але це не все. Еластичність матеріалу дозволяє створювати різні варіанти оформлення, створюючи форми на розсуд клієнта: прямокутники, еліпси, трикутники та інше.
 2. Швидкість роботи та простота монтажу. Ні, не йдеться про самостійне виконання робіт. Це швидко і просто, коли є досвід та навички, набуті за довгі роки виконання замовлень різної складності. Проте наші майстри зможуть встановити просте полотно за 3 години у приміщенні площею 20 кв. м.
 3. Простота догляду. Практично відсутність у необхідності такого. Протирати його потрібно періодично раз на рік.
 4. Тривалий термін служби. Виконавши замовлення оптом від виробника та професійну установку, можна не тільки заощадити зараз, але позбавити себе необхідності повторного ремонту мінімум на 10 років (ми даємо гарантію на полотно на 12 років).
 5. Безпека та екологічність. У складі немає шкідливих для людини чи навколишнього середовища речовин. Також при виготовленні застосовуються негорючі матеріали, що дає додатковий захист від спалаху.
 6. Міцність. На жаль, ситуації з трубами, що лопнули, або потеклими батареями – це реалії життя. Але матеріал, що використовується, захистить від затоки, надійно затримавши воду. Після завантаження води він прийме колишню форму.

Цікава інформація! Сусіди все ж таки затопили. Як бути у цій ситуації? Рекомендуємо не робити самостійних дій. Достатньо вимкнути електроживлення та викликати бригаду професіоналів, які швидко усунуть проблему.

Особливості використання натяжних стель

Немає приміщень, в які не можна було б замовити натяжні стелі тканини оптом. Про інші види можна сказати те саме. Різноманітність варіантів установки надзвичайно велика:

 1. Дитячі та навчальні заклади. Сюди відносяться дитячі садки, школи та ВНЗ.
 2. Медичні установи. У даному випадку йдеться про лікарні, приватні кабінети, поліклініки, госпіталі і так далі.
 3. Адміністративні та офісні приміщення, а також розважальні центри. Побачити полотно можна в ресторанах, барах, нічних клубах, а також у театрах, музеях, ділових офісах та інше.
 4. Заводи, склади, фабрики та інші виробничі та складські приміщення також придатні для цього виду робіт.
 5. Звичайно, найчастіше замовлення оформляється для житлових приміщень. У цьому випадку натягнути полотно можна в будь-якій кімнаті квартири або будинку.

Як бачимо, заборон немає, оскільки ми використовуємо лише екологічно безпечні матеріали, що підтверджено сертифікатами якості.

Як ми працюємо?

У нас можна комплектуючі для стелі купити оптом, але людям, які не мають професійних навичок, не рекомендуємо виконувати роботи самостійно: варто довіритись фахівцям, які мають сертифікати, що підтверджують спеціалізацію. Весь процес виконується у кілька етапів:

 1. Надходження заявки від клієнта.
 2. Передача замовлення фахівцеві.
 3. Замір та укладання договору.
 4. Виготовлення полотна та монтаж.
 5. Подяка від задоволеного клієнта.

Цікава інформація! Найчастіше питання від клієнтів – це кількість лампочок у кімнаті. Стандарт – це один світильник на 2 кв. м. Але потрібно враховувати потужність лапм та світлосприйняття самої людини. Найкраще робити освітлення з можливістю регулювання.

Вартість натяжних стель

Напевно, основне та найважливіше питання для клієнтів. Слід зазначити, що компанія «МІРУА» завжди ставить розумні розцінки і ніколи штучно не занижує ціни. Чинниками, що впливають на остаточну вартість, є:

 1. Колір матеріалу та складність обраної конструкції. Також потрібно враховувати фактуру. При виборі однорівневого матового варіанта з білим кольором заплатити потрібно менше, ніж при виборі багатоярусних конструкцій з різними кольорами.
 2. Вибір виду кріплення каркасу. Вартість пластику та гарпуну приблизно однакова і не зіграє ролі. Але «парячі» та багаторівневі конструкції кардинально відрізняються за ціною.
 3. Складність підключення освітлення. У цьому випадку не йдеться про підключення однієї люстри на всю кімнату. Але іноді доводиться підключати до 10-15 точкових світильників та більше.
 4. Форма кімнати. Кількість кутів, висота приміщення, наявність комунікаційних труб та інше.
 5. Додаткові фактори. Тут складно передбачити: необхідність підключення додаткових приладів, розробка складного дизайну, фотодрук або встановлення вентиляційних ґрат – це лише деякі з них.

Цікава інформація! Звісно, ​​є чинники, які знижують вартість. Наприклад, чим більше приміщення, тим нижча ціна за квадратний метр.

Якщо варіанти дешевші, ніж у нас? Мабуть, є. Але вартість від 200 гривень за квадратний метр якісного полотна – це зовсім недорого, адже ми гарантуємо, що воно прослужить щонайменше 12 років. Навіщо ризикувати купуючи дешевий, неперевірений товар, на який ніхто не дасть гарантії. Є прислів’я, яке говорить, що гонитва за дешевизною обертається додатковими витратами. Телефонуйте вже зараз, і ми запропонуємо добрий варіант і за вартістю, і за якістю.

Контакти

Київська обл. Броварський р-н, 07455,
c. Княжичі вул. Слави 25А

(050) 355 73 83

(050) 440 99 38

(050) 357 76 31

(050) 440 72 60

office@mirror.ua