Французи завжди крокують в ногу з часом, стають основоположниками модних тенденцій і напрямків у різних видах мистецтва. Саме тут з’явилися перші натяжні стелі. Такі конструкції відрізняються високими експлуатаційними характеристиками, якістю і довговічністю. Французький стелю сьогодні користується великим попитом, і не випадково, адже, крім відмінних технічних характеристик, він відрізняється привабливим зовнішнім виглядом. Виробники постійно покращують конструкції, роблячи їх міцними і універсальними.

Незважаючи на те, що французькі натяжні стелі коштують дорожче вітчизняних, економити на них не варто – якість повністю виправдовує ціну.

Французские натяжные потолки

Особливості та переваги

Переваги даних конструкцій можна перераховувати довго, адже їх дійсно чимало. Французькі виробники докладали всіх зусиль для того, щоб зробити їх привабливими і практичними – і це у них вийшло. Відмінними перевагами даних конструкцій є:

  1. Повна відповідність міжнародним вимогам і стандартам, які висуваються до даного виду продукції. Це робить готові вироби максимально практичними і безпечними.
  2. Стелі не накопичують бруд і пил на поверхні, не вимагають особливого догляду – достатньо раз в 2-4 тижні протирати їх вологою матерією без застосування спеціальних засобів. Також французькі стелі натяжні не накопичують статичну електрику.
  3. Монтаж здійснюється швидко і без бруду, як і демонтаж у разі потреби.
  4. Величезний вибір кольорів для створення індивідуального інтер’єру: від класичних білих варіантів до епатажно-жовтих, чорних і червоних відтінків.
  5. Матеріал відрізняється високою пожежостійкість, не схильний до дії води і вологи, тому такі стелі можна встановлювати навіть в кімнатах з високим рівнем пара і вологості.
  6. Чи не виділяють шкідливих для людини речовин навіть при нагріванні.
  7. Добре маскують різні дефекти: нерівності, дроти, дрібні вади і інші. Якщо в квартирі нерівні стіни або стелі, натяжна конструкція – оптимальний вибір, оскільки завдяки їй подібні речі будуть непомітними.

Щоб зрозуміти, наскільки хороший французький натяжна стеля, потрібно просто побачити його в інтер’єрі. На сайті компанії представлено портфоліо готових робіт, де користувачі зможуть оцінити, наскільки вдало гармонує дана конструкція з іншими елементами дизайну.

Ми пропонуємо доставку і проведення монтажних робіт в Києві і по Україні в цілому, надаємо тільки оригінальну продукцію, якість якої підтверджено численними сертифікатами і відповідає прийнятим стандартам. Щоб оформити заявку, можна заповнити анкету в режимі он-лайн на сайті або зателефонувати за вказаними на сайті номерами. Досвідчені консультанти дадуть відповіді на питання, що цікавлять.

Технічні характеристики

Широка колірна гамма дозволяє вибрати оптимальний варіант для кожного випадку, але при цьому слід пам’ятати, що на колір готового виробу впливає як вихідний матеріал, так і колір фінішного покриття.

Якщо виріб виготовлений з сатину і має матове покриття, то стає більш м’яким, ніжним. Такі натяжні французькі стелі ідеально підійдуть для установки в спальню, оскільки слабо відображають світло і сприяють створенню спокійної атмосфери в кімнаті.

В інших ситуаціях, навпаки, приміщення потрібно зробити світлішим, візуально розширити простір. Тоді краще вибирати глянцеві конструкції, адже глянець добре відбиває світло, кімната виглядає більше і світліше, формується так званий «дзеркальний ефект». Подібні варіанти не завжди підходять для приватних будинків і квартир, але практично завжди встановлюються в офісах, магазинах, торгових центрах. Для створення інтер’єру спальні або дитячої кімнати краще зупинитися на матових виробах.

Деякі моделі оснащені принтами – малюнок наноситься на полотно повністю, а не на окремі його частини, які потім доведеться збирати, немов мозаїку. Це дуже зручно і дозволяє отримати цілісне зображення без вад, вм’ятин та інших дефектів. У складі фарбувальних засобів є речовини, які запобігають появі цвілі, грибків, розмноження бактерій, але при цьому повністю безпечні для здоров’я людини і тварин.

Французские натяжные потолки

Безшовні та зварні конструкції

Загальноприйнятим стандартом і вибором багатьох користувачів стають безшовні полотна. Це пов’язано з їх привабливим виглядом, стійкістю до дії вогню та морозів, екологічною безпекою та рядом інших переваг. Вони відрізняються високою міцністю, здатні кілька годин утримувати водну масу, тому стануть відмінним варіантом для тих, кого часто затоплюють сусіди зверху.

Зварні конструкції можуть мати будь-які розміри, чого не можна сказати про безшовних полотнах, і в цьому їх ключова перевага. Вони підійдуть для установки навіть у величезних приміщеннях.

Якість, яка відповідає ціні

Надійність і якість французьких натяжних конструкцій перевірені часом, а тому не викликають сумнівів. Наша компанія безпосередньо співпрацює з різними виробниками, надає тільки оригінальну продукцію і при цьому веде розумну цінову політику. Виробники постійно вдосконалюють вироби, що дозволяє нам пропонувати ще більш якісний товар.

Телефонуйте і замовляйте прямо зараз!