Натяжна стеля с фотодруком

Поступово натяжні стелі з фотодруком набувають все більшої популярності у користувачів. Вони виглядають ефектно, сучасно і вносять свіжу нотку в звичне оформлення приміщення. Крім того, сьогодні вони виробляються і встановлюються із застосуванням сучасних технологій, завдяки чому користувачі можуть підібрати найцікавіші і незвичайні малюнки та візерунки.

Навіть найвимогливіші клієнти будуть приємно здивовані, побачивши, як добре виглядає фотодрук на натяжній стелі, якщо вона підібрана відповідно до особливостей інтер’єру. За своєю суттю полотно схоже на полотно, відрізняється ідеальною рівністю і гладкістю. Конструкції, які пропонує наша компанія, практичні, надійні і довговічні, а тому покупці вже встигли оцінити їх по достоїнству.

Фотодрук на натяжних стелях: основні переваги

Правильно встановлені натяжні стелі з малюнком виглядають незвично, дозволяють втілити неординарні ідеї. Але це лише мала частина їх достоїнств, яких насправді набагато більше:

  1. Надійність і довговічність. Такі конструкції не вбирають сторонні запахи, які не провисають з часом і зберігають привабливий вигляд протягом усього терміну експлуатації.
  2. Вологостійкість. Відмінно підійде фотодрук для кухні або ванній, так як не боїться тривалого впливу води, вологи, гарячої пари. Крім того, це справжній порятунок від сусідів зверху, якщо вони регулярно затоплюють квартиру – такі стелі здатні витримувати водяну масу до 4 годин, а наші фахівці допоможуть повернути їм колишній вигляд.
  3. Естетичність. Якщо зображення вибрано правильно, воно візуально розширить простір, створить 3Д ефект або іншим чином підкреслить особливості приміщення. Можна наносити будь-яку фотодрук на натяжна стеля в залежності від особистих побажань.
  4. Екологічність. Всі стелі з фотодруком, які пропонує наша компанія, виготовлені з якісних і безпечних для здоров’я матеріалів. Крім того, для її виготовлення використовується тільки професійна фарба. Вона не вицвітає на сонці і не блякне з часом, не виділяє токсичних речовин при нагріванні.
  5. Простота в догляді. Наявність фотодруку на натяжних стелях ніяк не впливає на особливості догляду. Достатньо раз на місяць протирати поверхню вологою м’якою матерією. Використання миючих засобів не є обов’язковою умовою.

Який буває фотодрук на стелі

Підібрати підходящу картинку клієнт може самостійно або звернутися до наших фахівців за допомогою. Найбільш популярним на даний момент варіантом залишаються зображення легенів світлих хмар. Це універсальний дизайн фотодруку натяжної стелі, який візуально розширює простір, додає затишок і відчуття літньої свіжості.

Але літні хмари – далеко не єдиний варіант, який можна вибрати. Люди, що не бояться нестандартних рішень, можуть замовити промальовування складних геометричних візерунків, зображень тварин, природи, абстракції і будь-яких інших предметів і явищ. Вибір в кожному випадку залишається індивідуальний і обмежується тільки фантазією клієнта і особливостями приміщення, в якому планується виконання фотодруку натяжних стель.

Улюбленим варіантом дітей різного віку є фотодрук на стіну або стелю улюблених персонажів мультфільмів або зображень тварин. Все це дозволяє зробити дитячу кімнату більш затишною, казкової, чарівної, відкриває простір для фантазії дитини.

Нерідко на стелі фотодрук наноситься у ванній кімнаті. Тут найбільшим попитом користуються малюнки морських хвиль, мешканців моря, кораблів, пляжів, русалок та інших зображень, пов’язаних з морською тематикою. У деяких випадках клієнти воліють декорувати кімнату, використовуючи інші зображення тварин і природи, а то і зовсім обирають нестандартні пікантні варіанти. У будь-якому випадку картинка не зблякне за роки використання і буде залишатися такою ж яскравою і красивою, як і в день установки.

На натяжна стеля фотодрук наноситься дуже швидко і не вимагає ніяких турбот або зусиль з боку клієнта. При цьому кінцевий вигляд сподобається навіть самим вимогливим замовникам. Подібні конструкції встановлюють власники офісів, дитячих розважальних закладів та дитячих садків, власники готелів, ресторанів та інших закладів. Нарешті, навіть в домашніх умовах таке рішення буде виглядати цікаво і нестандартно.

Компанія «МІРУА» пропонує клієнтам новинку: друк UV, яка практично ніде не використовується. Телефонуйте консультантам, вони дадуть відповідь на всі запитання й приймуть замовлення. Детальніше можна ознайомитися по ссилці.