Дизайн натяжних стель

При задумом ремонту для створення атмосфери свого будинку необхідно починати зі стелі. Багато вагаються з вибором, що ж робити з стелями: поклеїти шпалери або пофарбувати фарбою. Завдяки такому винаходу, як наш товар, людство тепер може перетворити свій будинок або квартиру, зробити його більш затишним. Дизайн натяжних стель повинен виходити з форми приміщення, його призначення і функцій. Винахід є практичним, вологостійким, і має декоративне значення. Існує величезна їх різноманітність, що людина, яка вперше зіткнулася з вибором, може елементарно заплутатися в цьому виборі. Ми допоможемо вам розібратися у виборі, і розповімо про дизайн даної конструкції.

Типи фактур та кольорових гамм

Варіанти можуть бути найрізноманітнішими. По фактурі розрізняють:

  • Матовий тип є найбільш вигідним за ціною і найпопулярнішим. Він буде чудово поєднуватися з класичним інтер’єром і прямими площинами.
  • Глянцевий (лаковий) тип – має таку якість, як візуальне розширення площі кімнати. Вдалим рішенням буде створення такого полотна в темних кутках. Але варто пам’ятати про те, що в приміщенні з такою стелею повинно знаходитися не велика кількість меблів, інакше все буде виглядати занадто незграбно.
  • Сатиновий тип схожий з поверхнею, яка покрита фарбою, що має легкий блиск. Володіє відбиваючим ефектом, але не дзеркальним, як глянець. Перевагою такого типу є те, що за ним дуже зручно доглядати: досить усього лише протирання сухою ганчіркою. Такий тип прекрасно підійде для кімнати, в якій необхідно створити тепло і затишок.

При виборі кольору варто звернути увагу на те, що в основному існує дві палітри: тепла, а також холодна. Теплі рішення ідеально підійдуть кімнатах, які мають вихід на північ. А холодні зможуть візуально розширити і збільшити приміщення. Яскраві тони зможуть активізувати людини, так як виступають нібито в ролі подразника, і підходять такі кольори для коридору і передпокою. А ось для спальні та залу необхідно підбирати теплі тони, які зможуть заспокоїти вас. Візуально збільшити кімнату здатні такі кольори, як чорний, білий, фіолетовий і синій.

Декор за допомогою фотодрука

Ідеї ​​дизайну натяжних стель досить різноманітні, і одним з таких варіантів є декорування полотна за допомогою фотодруку. Дана технологія дозволяє наносити практично будь-який малюнок або ж зображення, яке ви побажаєте, будь то квіти, або ж галактика. Даний дизайн створюється на тканинному, або ж полівінілхлоридних стелі. Такий дизайн користується значним попитом. Створює це все за допомогою принтера, що має широкий формат друку. При використанні такого методу фарба глибоко проникає в структуру полотен, тому створюється враження, що над даними полотном працював відомий художник. Сама поверхня може бути матовою, глянсовою, сатиновою. Використовуючи такий спосіб можна чудово прикрасити, як кімнату, так і кухню з ванною, створюючи неймовірно красивий інтер’єр. Перевагою такого дизайну можна вважати те, що він дозволяє приховати всі нерівності і вади, завдяки герметичності здатні затримати вологу, прості в монтажі. Ще однією перевагою є те, що вони не накопичують пил і є відносно дешевими. Продукт сучасного дизайну дозволять вам створити воістину гарний інтер’єр вашого будинку, створять додатковий затишок і комфорт.